КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради

05 Січня, 2024 р., 10:40
Кір – небезпечне захворювання, яке легко розповсюджується та може спричинити ускладнення, інвалідність або навіть смерть. Його збудник поширюється повітряно-крапельним шляхом.
01 Січня, 2024 р., 09:30
До уваги мешканців Кам’янка-Бузької ТГ!!!
27 Грудня, 2023 р., 11:23
МОЗ пояснює, що важливо знати про грип, сезон якого може тривати до середини весни.
25 Грудня, 2023 р., 09:43
До уваги мешканців Кам’янка-Бузької ТГ!!!
20 Грудня, 2023 р., 14:56
Центр громадського здоров’я нагадує, які обстеження варто пройти у будь-якому віці та після 40 років.
18 Грудня, 2023 р., 14:56
До уваги мешканців Кам’янка-Бузької ТГ!!!
06 Грудня, 2023 р., 09:35
 Вакцинація захищає дитину від кору. Деякі діти не можуть бути вакциновані через наявні у них медичні протипоказання. Для їх безпечного відвідування шкіл, дитсадків, дитячих таборів, спортивних секцій та інших колективів, інші діти, у яких немає протипоказань, мають бути вакциновані за календарем щеплень. Якщо батьки відмовляються вакцинувати дитину, у якої відсутні протипоказання до вакцинації, то вона може реалізовувати своє право на навчання дистанційно чи за індивідуальною формою навчання (наприклад, сімейною). Чому так важливо, щоб діти в колективах були щеплені? ☛ Це захистить їхнє життя та здоров’я, адже вакцини розробляють для захисту від інфекцій, які можуть серйозно нашкодити здоров’ю дитини. ☛ У дитячих колективах дуже високий ризик поширення різних інфекцій, якому можна запобігти лише шляхом створення колективного імунітету. ☛ Невакциновані діти ставлять під загрозу здоров’я дітей, які через серйозні захворювання мають протипоказання до вакцинації від окремих хвороб, і тому можуть покладатися лише на захист, який дає колективний імунітет. ☛ Якщо охоплення вакцинацією зменшується, це призводить до спалахів хвороб.  Якщо ваша дитина не має щеплень від кору або інших щеплень, які визначені календарем, якнайшвидше зверніться до сімейного лікаря, щоб наздогнати пропущене. Він розробить індивідуальний графік вакцинації з урахуванням віку. Вакцина є!
05 Грудня, 2023 р., 10:12
Разом з зимою на дороги та хідники повернулася ожеледиця, отже, варто нагадати про небезпеку травматизму, яка у зимовий сезон зростає в рази.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано