A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’янка-Бузька об'єднана територіальна громада
Львівська область, Кам’янка-Бузький район

Останні медичні новини міста

Як посилити імунітет?

Тренд на посилення імунітету без сумніву захопив сучасний світ. Адже як іще пояснити безліч баночок та упаковок в аптеках і супермаркетах, які обіцяють зробити наш імунітет непереможним?

14:19 09.09.2020

До уваги батьків! Медичний огляд школярів

Адміністрація КНП «ЦПМСД Кам’янка-Бузької міської ради» інформує, що проходження медичних профілактичних оглядів дошкільнят та дітей шкільного віку під час карантину, будуть проводитися з обмеженнями. Для отримання довідок форми № 086-1/о, та форми № 095/о необхідно записатися на прийом, де дитина буде оглянута лікарем, з яким укладена декларація, проведена проба Руф’є (дітям шкільного віку), виміряні антропометричні дані. Огляд вузьких спеціалістів (окуліст, хірург, оториноларинголог тощо) проводиться при необхідності, або за бажанням батьків. Якщо дитина обстежувалась у будь-яких спеціалістів обласного рівня, то обов’язково мати зі собою відповідні медичні висновки. Усі інші висновки для встановлення групи здоров’я та фізкультурної групи будуть призначатися на основі минулорічного медичного огляду. УВАГА!!! Згідно наказу Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 15 та епідеміологічної ситуації в країні – діти, у яких відсутні будь-які профілактичні щеплення (згідно календаря щеплень МОЗ України), без вагомих на це причин, будуть недопущені у шкільні та дошкільні заклади!

16:06 14.07.2020

Навчання лікарів

Реформа системи  охорони здоров’я України передбачає зміну у первинній ланці надання медичної допомоги. Один з елементів цих змін є впровадження в практичну діяльність сімейних лікарів Міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2).

17:54 07.11.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування