Туристу

03 Липня, 2023 р., 10:40
Запрошуємо гостей відвідати місто Кам'янка-Бузька та сусідні населені пункти нашої громади. Кам'янеччина має багату та цікаву історю і кожен може до неї доторкнутись.
06 Жовтня, 2021 р., 16:22
Церква св.Юрія Переможця (1759р.) у с.Батятичі належить до найкращих зразків галицької дерев'яної архітектури XVІІІ ст. завдяки високому художньому рівню декоративного оздоблення у поєднанні з вишуканими пропорціями об'ємів.
06 Жовтня, 2021 р., 15:27
Церква Св. Микити у с.Дернів - була зведена із соснових брусів у 60-тих роках XVІІ ст. у стилі галицької школи народної архітектури. Споруда датується 1666р. та відзначається унікальною красою, належить  до пам’яток архітектури національного значення.
06 Жовтня, 2021 р., 15:26
Костел Благовіщення Пресвятої Богородиці  у с.Тадані є чи не єдиним збереженим дерев'яним костелом XVII—XVIII ст. на теренах України і доволі цінним прикладом сакрального будівництва, оскільки у ХІХ ст. — ХХ ст. більшість з них була замінена мурованими спорудами. Цікаво, що повна назва костелу у перекладі з польської означає "Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією і св. Теклі", а скорочена його назва – Благовіщенський.
06 Жовтня, 2021 р., 15:00
Костел Успіння Пресвятої Богородиці  (1910 -1929 р.) був зведений у неоготичному стилі за проектом відомого архітектора Теодора Тальовського, на зразок костелу св. Єлизавети у Львові (проект був розроблений ще у 1901 р.). Будівельними роботами керував львівський архітектор Ян Новорит та Вінцентій Беднарський з Радомишля. На фасаді розміщено монументальну скульптуру Христа львівського скульптора Ришарда Пліхаля, яку завершив Франциск Ясковський.У 1996 р. костел проголосили Санктуарієм (святилищем) Умираючого Господа Ісуса з Милятина.
06 Жовтня, 2021 р., 14:54
Дерев’яна церква Святого Отця Миколая Чудотворця у Кам'янці-Бузькій була зведена 1667р. у стилі галицької школи народної архітектури, належить до пам'яток архітектури національного значення  і вважається однією з найдавніших у місті, саме тут знайшли перше слов'янське паперове Євангеліє, датоване 1411 р. 
06 Жовтня, 2021 р., 14:52
Кам’янка-Бузька Церква з'явилася завдяки діяльності місцевого священика отця Михайла Цегельського і славиться чудотворним образом Струмилово-Кам'янецької Матері Божої. За переказами, цей чудотворний образ з'явився на липі, а коли лісом проїжджав тогочасний староста Юрій Струмило, його коні впали навколішки. Згодом на цьому місці збудували капличку, а потім і дерев'яну церкву. Будівництво храму датується 1870-1882 рр.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано