A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’янка-Бузька об'єднана територіальна громада
Львівська область, Кам’янка-Бузький район

Фестиваль – ярмарка по відзначенню 400-річчя українського театру у м. Кам’янка-Бузька “Корона Якуба”

Презентація проекту «Святкуй 400 років українського театру на фестивалі-ярмарку «Корона Якуба» на Кам’янеччині»

04.07.2019 у м. Києві у рамках проведення другого етапу конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста-великі враження» представники Кам’янка-Бузької міської ради у складі: заступника міського голови Олега Квасніцького та заступника начальника відділу ОКТМС Тетяни Петрик презентували на засіданні експертної ради свій проект «Святкуй 400 років українського театру на фестивалі-ярмарку «Корона Якуба» на Кам’янеччині».  Метою проекту є вшанування унікальної історичної події 400-річчя українського театру. Тетяна Петрик розповіла комісії про актуальність проекту, його знаковість для громади та України загалом. Прозвітувала про напрацьовані заходи, які планується реалізувати в рамках проекту. Олег Квасніцький доповів про бюджетну складову фестивалю. Перемога у цьому проекті надасть можливість отримати 426 тис. грн. на проведення фестивалю-ярмарки «Корона Якуба» у м. Кам’янка-Бузька, який відбудеться 14-15 вересня 2019 року.

10:23 08.07.2019

14 - 15 вересня 2019 року відбудеться Фестиваль – ярмарка по відзначенню 400-річчя українському театру  у м. Кам’янка-Бузька  “Корона Якуба”.

У 2019 році Україна святкуватиме 400 років з дня започаткування українського театру, та небагато хто знає, що колискою українського театру є місто Кам’янка-Бузька, центр новоствореної ОТГ за 41 км від міста Львова.

12:53 01.11.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування