A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’янка-Бузька об'єднана територіальна громада
Львівська область, Кам’янка-Бузький район

Колектив міської ради

Працівники Камянка-Бузької міської ради.

п/п

Відділ/посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер телефону

1

Міський голова

Омелян Олег Ярославович

2-40-05

2

Секретар ради

Бусель Володимир Михайлович

2-48-06

3

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Ковалюк Богдан Степанович

2-46-33

4

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Кравець Юрій Ігорович

2-46-33

5

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Квасніцький Олег Володимирович

2-46-33

6

Керуючий справами виконкому

Беднарська-Ханас Антоніна Михайлівна

2-46-42

7

Староста – Батятицький ст.о.

Браташ Ольга Володимирівна

4-51-31

8

Староста – Желдецький ст.о.

Станішевський Володимир Михайлович

6-26-21

9

Староста – Зубівмостівський ст.о.

Мельник Олег Ярославович

4-64-33

10

Староста – Прибужанівський ст.о.

Литвин Світлана Михайлівна

5-11-43

11

Державний реєстратор

Твердохвал Наталія Юріївна

2-45-96

12

Головний спеціаліст - інспектор праці

Шеремета Руслана Ігорівна

2-45-96

Загальний відділ

13

Начальник відділу

Мазурок Оксана Василівна

2-45-96

14

Провідний спеціаліст

Борисенко-Швед Оксана Валеріївна

2-45-96

15

Спеціаліст І категорії  з інформаційних технологій

Дацишин Ігор Дмитрович

2-45-96

16

Інспектор з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб

Пись Леся Володимирівна

2-45-96

17

Діловод – Батятицький ст.о.

Абрамова Мирослава Ярославівна

4-51-31

18

Діловод – Желдецький ст.о.

Сторожук Світлана Володимирівна

6-36-21

19

Діловод – Зубівмостівський ст.о.

Сало Ольга Юріївна

4-64-33

20

Діловод – Прибужанівський ст.о.

Войтович Ольга Володимирівна

5-11-43

Фінансово-економічний відділ

21

Начальник відділу

Бойцун Людмила Романівна 2-46-45

22

Головний спеціаліст

Міщук Оксана Михайлівна

2-46-45

23

Головний спеціаліст

Мельник Наталя Олександрівна

2-46-45

Фінансово-господарський відділ

24

Начальник відділу-головний бухгалтер

Ванюк Ольга Василівна

2-46-45

25

Провідний спеціаліст

Грохотова Ганна Юріївна

2-46-45

26

Спеціаліст ІІ-категорії

Борис Ольга Миколаївна

2-46-45

27

Спеціаліст ІІ-категорії

Мазурок Ольга Мирославівна

2-46-45

Відділ залучення інвестицій

28

Головний спеціаліст з питань залучення інвестицій

Бих Марія Юріївна

2-45-96

Відділ земельних ресурсів

29

Начальник відділу

Веретельник Ігор Петрович

 2-45-90

30

Спеціаліст І-категорії

Гринюх Марія Омелянівна

 2-45-90

31

Спеціаліст І-категорії

Дуда Ганна Іванівна

 2-45-90

32

Спеціаліст ІІ-категорії

Поліщак Ольга Дмитрівна

 2-45-90

33

Спеціаліст ІІ-категорії

Павлюк Василь Васильович

 2-45-90

Відділ містобудування та комунальної власності

34

Інспектор з питань містобудування

Кулина Галина Петрівна

 2-45-90
 

Всього по апарату : 34

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи впливатиме децентралізація влади на покращення соціально-економічного розвитку міста?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано