A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’янка-Бузька об'єднана територіальна громада
Львівська область, Кам’янка-Бузький район

Колектив міської ради

 

Працівники Камянка-Бузької міської ради.

 

п/п

Відділ/посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер телефону

1

Міський голова

Омелян Олег Ярославович

2-40-05

2

Секретар ради

Бусель Володимир Михайлович

2-48-06

3

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Андрушко Ольга Богданівна

2-46-33

4

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Замула Світлана Юріївна

2-46-33

5

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Квасніцький Олег Володимирович

2-46-33

6

Керуючий справами виконкому

Беднарська-Ханас Антоніна Михайлівна

2-46-42

7

Староста – Батятицький ст.о.

Гриниха Василь Богданович

4-51-31

8

Староста – Желдецький ст.о.

Станішевський Володимир Михайлович

6-26-21

9

Староста – Зубівмостівський ст.о.

Мельник Олег Ярославович

4-64-33

10

Староста – Прибужанівський ст.о.

Литвин Світлана Михайлівна

5-11-43

11

Староста – Дернівський ст.о.

Олива Олег Васильович

6-23-33

12

Староста – Стрептівський ст.о.

Ренчка Євгенія Михайлівна

 

13

Головний спеціаліст - юрисконсульт

Шеремета Руслана Ігорівна

2-45-96

Загальний відділ

14

Начальник відділу

Борисенко-Швед Оксана Валеріївна

2-45-96

15

Спеціаліст І категорії  з інформаційних технологій

Дацишин Ігор Дмитрович

2-45-96

16

Діловод – Батятицький ст.о.

Абрамова Мирослава Ярославівна

4-51-31

17

Діловод – Желдецький ст.о.

Сторожук Світлана Володимирівна

6-36-21

18

Діловод – Зубівмостівський ст.о.

Сало Ольга Юріївна

4-64-33

19

Діловод – Прибужанівський ст.о.

Войтович Ольга Володимирівна

5-11-43

20

Діловод – Дернівський ст.о.

Алігулієва Ольга Володимирівна

6-23-33

21

Діловод – Стрептівський ст.о.

Балик Іванна Павлівна

 

 

Відділ економічного розвитку та промоції громади

22

Начальник відділу

Міщук Оксана Михайлівна

2-45-96

23

Головний спеціаліст

Сухович Мар’яна Євгенівна

2-45-96

24

Головний спеціаліст

 

2-45-96

Фінансовий відділ

25

Начальник відділу

Бойцун Людмила Романівна

2-46-45

26

Головний спеціаліст

Стронціцька Ірина Юріївна

2-46-45

27

Головний спеціаліст

Дуда Ірина Іванівна

2-46-45

Відділ бухгалтерського обліку та господарської діяльності

28

Начальник відділу-головний бухгалтер

Ванюк Ольга Василівна

2-46-45

29

Головний спеціаліст

Грохотова Ганна Юріївна

2-46-45

30

Спеціаліст ІІ-категорії

Борис Ольга Миколаївна

2-46-45

31

Спеціаліст ІІ-категорії

Мазурок Ольга Мирославівна

2-46-45

Відділ архітектури, містобудування та комунальної власності

32

Начальник відділу-головний архітектор

Чабан Іван Андрійович

 2-45-90

33

Провідний спеціаліст

Мельник Наталя Олександрівна

 2-45-90

34

Головний спеціаліст

Кулина Галина Петрівна

 2-45-90

Відділ земельних ресурсів

35

Начальник відділу

Веретельник Ігор Петрович

2-45-90

36

Спеціаліст І-категорії

Гринюх Марія Омелянівна

 2-45-90

37

Спеціаліст ІІ-категорії

Павлюк Василь Васильович

 2-45-90

Відділ організації надання адміністративних послуг

38

Начальник відділу-адміністратор

Мазурок Оксана Василівна

2-45-96

39

Адміністратор

Дуда Ганна Іванівна

2-45-96

40

Адміністратор

Поліщак Ольга Дмитрівна

2-45-96

41

Адміністратор

Пись Леся Володимирівна

2-45-96

42

Адміністратор

Гавришко Наталія Богданівна

2-45-96

43

Адміністратор

Іванина Галина Юріївна

2-45-96

44

Державний реєстратор

Твердохвал Наталія Юріївна

2-45-96

       
 

Всього по апарату : 44

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування