Електронні звернення

«Шановні жителі Кам'янка - Бузької громади!

       Згідно із Законом України «Про звернення громадян», Ви можете звернутися до Кам'янка-Бузької міської ради та її виконавчих органів із заявою, скаргою чи пропозицією за допомогою електронного звернення.

      Зазначимо, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено: - прізвище - ім’я - по батькові - місце проживання громадянина - суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку Вам може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з Вами.

     Аби Кам'янка-Бузька міська рада розглянула Ваше звернення – на ньому має міститись підпис заявника. Підписати звернення Ви можете двома способами, зокрема: 1. Наклавши електронний цифровий підпис ( у разі його наявності).

2. Фізично підписавши, зробивши скан-копію звернення (або його фото) Підписане звернення Ви можете надіслати на електронну поштову адресу Кам'янка-Бузької громади громади: ms.kbmr@ukr.net 

Зразок звернення можна отримати, перейшовши за посиланням»:  Зразок звернення!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано