Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Кам’янка-Бузької міської ради»

Для надання соціальних послуг в громаді з 02.05.2018 функціонував  КУ «Територіальний центр» Кам’янка-Бузької міської ради. З 01.01.2021року , за рішенням сесії Кам’янка-Бузької міської ради №32 від 17.12.2020 року  терцентр перейменовано в Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг».

       Центр надає соціальні послуги різним групам населення, а саме: громадянам  які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги по місцю проживання в зв’язку з похилим віком, інвалідністю, сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ї учасників АТО(демобілізовані), надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей, а також надання комплексної реабілітації особам з інвалідністю.

   На перше півріччя 2021ріку на обслуговуванні в комунальному закладі перебуває – 638особи.

Зокрема:

Відділення соціальних послуг за місцем проживання – 113 осіб .

Провідний фахівець та фахівець з соціальної роботи надали послуг  48 сім’ям які перебувають в складних життєвих обставинах (116 дітей з них 65 діток шкільного віку).

Відділення натуральної та грошової допомоги – 460 осіб.

Відділення комплексної реабілітації осіб з інвалідністю -   перебуває 17 діток з обмеженими можливостями (вік 4-15років), в тому числі одна особа з інвалідністю старше 18 років.

      Штатна чисельність працівників станом на 01.07. 2021 року становить – 29,5 працівників.

         Працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації (інвалідні візки, крісла-туалети, ролятори, милиці) та пункт надання гуманітарної допомоги для  громадян похилого віку, осіб  з інвалідністю та малозабезпечених осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

      Завдяки співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами отримано  гуманітарну допомогу (речі, постільну білизну, підгузники для дорослих, засоби особистої гігієни ) та засоби реабілітації (інвалідні візки, крісла-туалети, ходунки-опори, ролятори, милиці, палиці, підлокітники).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано