Фестиваль – ярмарок у м. Кам’янка-Бузька “Корона Якуба - Якуб музикує”.

01 Серпня, 2019 р., 17:33
Тссс... Спиніться на мить, перенесіться в уяві на чотири століття назад на вулиці нашого міста. 11 вересня 1619 року по новому літочисленню. До Кам’янки-Струмилової (а так ми називались раніше) розташованої за 25 миль на північний схід від Львова, з усіх усюд тягнуться валки. Буде ярмарок. А ярмарки тут завжди велелюдні. Краму всякого на вибір. Але такий великий ярмарок буває тільки раз на рік, лиш готуй гроші і купуй, що забажаєш. Зненацька – тиша. Уся юрба збивається в один куток. Дітвора видирається на дерева. Серед ярмарку, серед торговиці починається вистава… перша в історії вистава рідною солов'їною, що назавжди назве Кам'янка-Бузьку колискою україномовного театру. 14-15 вересня ярмаркуватимемо, як у сиве 17 століття, святкуватимемо 400-річчя театру в Україні в його домівці – Кам'янці-Бузькій! Запрошуємо і Вас! Будьте з нами, радійте вповні та смійтеся на здоров’я!!!
08 Липня, 2019 р., 10:23
04.07.2019 у м. Києві у рамках проведення другого етапу конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста-великі враження» представники Кам’янка-Бузької міської ради у складі: заступника міського голови Олега Квасніцького та заступника начальника відділу ОКТМС Тетяни Петрик презентували на засіданні експертної ради свій проект «Святкуй 400 років українського театру на фестивалі-ярмарку «Корона Якуба» на Кам’янеччині».  Метою проекту є вшанування унікальної історичної події 400-річчя українського театру. Тетяна Петрик розповіла комісії про актуальність проекту, його знаковість для громади та України загалом. Прозвітувала про напрацьовані заходи, які планується реалізувати в рамках проекту. Олег Квасніцький доповів про бюджетну складову фестивалю. Перемога у цьому проекті надасть можливість отримати 426 тис. грн. на проведення фестивалю-ярмарки «Корона Якуба» у м. Кам’янка-Бузька, який відбудеться 14-15 вересня 2019 року.
01 Листопада, 2018 р., 15:23
Положення про проведення Фестивалю – ярмарку по відзначенню 400-річчя українському театру  у м. Кам’янка-Бузька  “Корона Якуба”
01 Листопада, 2018 р., 15:20
Робочий проект  Фестивалю – ярмарки  по відзначенню 400-річчя українському театру  у м. Кам’янка-Бузька  “Корона Якуба”
01 Листопада, 2018 р., 12:53
У 2019 році Україна святкуватиме 400 років з дня започаткування українського театру, та небагато хто знає, що колискою українського театру є місто Кам’янка-Бузька, центр новоствореної ОТГ за 41 км від міста Львова.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано