КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради

08 Лютого, 2024 р., 14:34
 Коли мова йде про онкозахворювання, кожен з нас може зробити дві речі: ☛ приділяти увагу профілактиці; ☛ прислухатись до змін в організмі та слідкувати за здоров’ям, щоб виявити хворобу на ранніх стадіях. Більшість хворих на рак в Україні – це люди у віці 60+ років і, як відомо, що довше ми живемо, то більший тягар хронічних хвороб маємо. Саме тому, важливо пам’ятати, що раннє виявлення раку збільшує шанси на одужання.  Не нехтуйте власним здоров’ям і при перших тривожних симптомах – не чекайте, поки саме мине. Проходьте необхідні обстеження та запишіться до лікаря, щоб порадитись щодо власних ризиків захворіти на рак! 
07 Лютого, 2024 р., 10:04
Контакт-центр НСЗУ вже пʼять років відповідає на питання, і не лише пацієнтів. Під час війни єдиним вихідними є субота та неділя — тоді спрацьовує автовідповідач, який може надати відповіді на більшість питань.  В інші дні оператори відповідають на дзвінки з 9:00 до 18:00, а у п’ятницю з 9:00 до 16:45. Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безоплатні. Які питання пацієнтів допоможуть вирішити у контакт-центрі НСЗУ за номером 16-77  Питання про перелік безоплатних послуг за Програмою медичних гарантій.  Питання про порядок дій, якщо в лікарні вимагають гроші за ті послуги, за які платить НСЗУ.  Питання про те, де знайти сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з якими можна укласти декларацію. Або лікарню, яка надає послуги за певним пакетом Програми медичних гарантій.  Адреси та контактні дані медичних закладів, які мають договір із НСЗУ.  Питання про особливості програми “Доступні ліки” та перелік ліків та медичних виробів, які можна отримати безоплатно.  Адреси та контакти найближчих аптек, де можна отримати ліки за програмою “Доступні ліки”. Куди звертатися з питаннями, які не є компетенцією НСЗУ  Щоб дізнатися графік роботи медичного закладу та наявність відповідних фахівців чи обладнання у ньому, потрібно телефонувати безпосередньо до відповідної лікарні.  Дізнатися про наявність в медзакладі ліків за Нацпереліком можна на сайті https://eliky.in.ua/ або зателефонувати в місцевий департамент охорони здоров'я.  Контакти для зв’язку із сімейним лікарем чи амбулаторії, в якій він або вона працюють, можна дізнатися в реєстратурі медзакладу або через медичні інформаційні системи.  Робота МСЕК — інформацію слід уточнювати безпосередньо в лікарнях, де працює МСЕК.
05 Лютого, 2024 р., 09:10
До уваги мешканців Кам’янка-Бузької ТГ!!!
02 Лютого, 2024 р., 09:24
#ДоступніЛіки Пацієнти часто звертаються до контакт-центру НСЗУ з питанням, які ліки та медвироби безоплатні за е-рецептом у 2024 році. Нагадуємо  Нині в програмі понад 500 препаратів та медвиробів за такими напрямами:  серцево-судинні захворювання;  цукровий і нецукровий діабет;  хронічні хвороби нижніх дихальних шляхів;  розлади поведінки і психіки та епілепсія;  хвороба Паркінсона;  імуносупресивні препарати;  знеболювальні для паліативних пацієнтів з онкологією;  тест-смужки для вимірювання рівня цукру.  Перевірити, які саме препарати або тест-смужки входять у програму реімбурсації можна в актуальному Реєстрі лікарських засобів та медвиробів:  перелік лікарських засобів: https://moz.gov.ua/.../9/49036-dn_1495_21082023_dod_1.pdf...  перелік медвиробів (тест-смужок): https://moz.gov.ua/.../9/49035-dn_1495_21082023_dod_2.pdf...  Щоб побачити, які саме з них безоплатні, дивіться стовпець №16. Якщо сума доплати за упаковку становить 0.00 грн — це означає, що ліки або медвироби повністю безоплатні.
01 Лютого, 2024 р., 12:02
Здоров'я — це найцінніший ресурс, про який ми маємо піклуватись. Прості і щоденні правила допоможуть уникнути інфекційних захворювань, тримати тіло в тонусі, залишатись енергійним та життєрадісним.
30 Січня, 2024 р., 10:01
 Відповідаємо  Щоб отримати електронне направлення на медичну послугу, пацієнту потрібно пройти на прийом до лікаря особисто. Медик огляне пацієнта, щоб з’ясувати, чи потрібне направлення і на яку послугу  Адже направлення виписують не за бажанням пацієнта, а якщо на це є клінічні показання. Якщо лікар знає свого пацієнта, давно з ним комунікує і розуміє його потреби, то лікар може виписати направлення і онлайн  Якщо ж це перша комунікація і невідомо, чи насправді пацієнту потрібне саме це обмеження чи консультація, виписати направлення онлайн неможливо  Йдучи на прийом до лікаря, пацієнту також слід взяти паспорт, щоби підтвердити особу.
29 Січня, 2024 р., 09:23
До уваги мешканців Кам’янка-Бузької ТГ!!!
26 Січня, 2024 р., 10:11
Серцево-судинні захворювання — причина 64% смертей в Україні. І кожен десятий українець, який помирає від серцево-судинних захворювань, є споживачем тютюнових і нікотинових виробів Тож коли ви бачите на упаковці сигарет попередження "Куріння викликає серцево-судинні захворювання", знайте, що це не просто слова. Це реальність, яка чекає на тих, хто продовжує курити Саме через куріння серцево-судинна система перестає нормально функціонувати. Під впливом тютюнового диму клітини крові налипають на стінки судин та утворюють тромби — а це може призвести до стенокардії, інфаркту або інсульту. Куріння також підвищує артеріальний тиск і спричиняє артеріальну гіпертензію. Безпечного куріння не існує — навіть кілька сигарет, які людина викурює час від часу, завдають шкоди серцю та судинам. Кинути курити може кожен! Дієві рекомендації, як це зробити:  на сервісі "Я кидаю курити": https://stopsmoking.org.ua у відео ЦГЗ: https://bit.ly/3S9f0vv
25 Січня, 2024 р., 10:28
 Нагадуємо, що у період дії воєнного стану пацієнту з симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ можуть оформити тимчасову непрацездатність на п’ять календарних днів дистанційно. При цьому, якщо дію медвисновку про тимчасову непрацездатність потрібно буде продовжити на період понад п’ять календарних днів – пацієнт обов’язково має з’явитися на особистий прийом до лікаря. Пацієнт має змогу звернутися до лікаря за допомогою засобів телефонного зв’язку, інтернет-телефонії або засобів телемедичного зв’язку, а лікар на підставі звернення та опитування пацієнта відкриє медичний висновок про тимчасову непрацездатність. Це не нова норма, вона вже діяла під час пандемії. МОЗ впроваджує зміни для спрощення взаємодії пацієнта з лікарем і мінімізації проявів самолікування. Наказ МОЗ: https://bit.ly/3tREuWg  Для призначення лікування лікар може також дистанційно виписати електронний рецепт. Нагадаємо, що навіть перший електронний рецепт відтепер можна отримати без особистого прийому. (https://bit.ly/400wtd2)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано