ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

28 Вересня, 2021 р., 10:28
Наразі питання захисту права на приватність під час здійснення відеоспостереження та пов’язаних із цим новітніх технологій є надзвичайно актуальним, і не лише в Україні.
27 Вересня, 2021 р., 15:37
    В умовах затяжної осені може загостритися проблема мишоподібних гризунів.
27 Вересня, 2021 р., 14:42
Про подання через Електронний кабінет заяви про повернення помилково/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені.
23 Вересня, 2021 р., 11:29
З 1 липня цього року Держпраці спільно з Мінекономіки запровадили можливість подачі декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
13 Вересня, 2021 р., 14:08
В яких випадках подається уточнююча одноразова (спеціальна) добровільна декларація
13 Вересня, 2021 р., 14:04
В Кам’янка-Бузькій ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо функціонування електронних сервісів. На запитання платників відповідав старший державний інспектор Червоноградського відділу електронних сервісів управління електронних сервісів ГУ ДПС у Львівській області Олександр Каліновський.
02 Вересня, 2021 р., 14:12
Кам’янка-Бузька ДПІ інформує, що  Нацбанк України повідомив про розширення переліку операцій за поточними рахунками фізичних осіб (резидентів та нерезидентів). Так, з 01 вересня 2021 року ці особи зможуть зараховувати кошти з поточних рахунків зі спеціальним режимом використання для одноразового (спеціального) добровільного декларування на поточні рахунки в іноземній та національній валюті. 
02 Вересня, 2021 р., 13:57
До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні скарги від громадян щодо поширення постачальниками житлово-комунальних послуг в мережі Інтернет, під’їздах будинків, переліків боржників, а саме: номерів особових рахунків, адрес (назв районів, вулиць, номерів будинків та квартир), сум заборгованості тощо.
25 Серпня, 2021 р., 16:18
Відповіді на запитання платників податків про одноразове добровільне декларування активів та сплату відповідного збору
19 Серпня, 2021 р., 14:02
30 липня проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. У цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про таку форму сучасного рабства як торгівля людьми, привертати увагу громадськості до важкого становища осіб, які стали жертвами цього злочину.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано