Новини

12 Жовтня, 2018 р., 11:27
11 жовтня 2018 року начальником Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області Григорієм Ніколайчуком було вручено службове посвідчення головному спеціалісту інспектору праці Кам’янка-Бузької міської ради Шереметі Руслані Ігорівні. Посада інспектора праці була впроваджена у зв’язку із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці. Контрольні повноваження інспектора праці підтверджуються службовим посвідченням.
11 Жовтня, 2018 р., 17:31
10 жовтня сесійна зала міської ради перетворилась на форум діалогу з владою. Говорили про можливості для розвитку бізнесу в ОТГ, шукали точки дотику, аби будувати партнерство між бізнесом та громадою. Важливо, вибудувати довірливі відносини, які приноситимуть користь і громаді, і підприємницькій справі. Адже міська рада - не каральна інстанція, а поміж іншим інструмент для просування бізнесу. Вже сьогодні завдяки бізнесу стають можливими соціальні проекти, які змінють місто та села на краще. Лише спільними зусиллями можна якісно змінити середовище!
11 Жовтня, 2018 р., 13:33
14 жовтня 2018 року у районому народному домі відбудеться Українсько-Канадський музичний проект "Перелітний птах" за участю заслуженого артиста України Ігора Богдана та фольк-групи "Львівські музики".
11 Жовтня, 2018 р., 12:44
10 Жовтня, 2018 р., 16:03
У зв’язку із настанням осінньо-зимового періоду КУ «Терцентр» Кам’янка-Бузької міської ради провів моніторинг потреб у забезпеченні овочами одиноких громадян пенсійного віку, які перебувають в нас на обслуговуванні. Було виявлено, що 60 одиноких громадян змушені закупляти картоплю маючи мізерну пенсію. Потреба в картоплі склала 1600 кг.
10 Жовтня, 2018 р., 15:59
Команди Зубівмостівського старостинського округу у районних змаганнях, з гирьового спорту зайняла '3'місце, у змаганнях з шашок зайняла '2'місце.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано