Новини
18 Січня, 2019 р., 09:36
Проект Стратегії розвитку ОТГ завершив свою подорож старостинськими округами: вчора, 17 січня, про нього дізнались у Прибужанах та Батятичах. Окрім внесення пропозицій до Стратегії, люди мали можливість поспілкуватись з міським головою про найболючіші проблеми населених пунктів.
Дякуємо за викроєний для цього час та активність!
18 Січня, 2019 р., 09:22
21 січня 2019 року на 12.00 год.у читацькій залі КЗ "Публічна бібліотека Кам"янка-Бузької міської ради" (директор Івашків В.О.) (вул. Павла ІІ, 4 м. Кам"янка-Бузька) відбудеться показ документального фільму "Українська Соборність: шлях через історію".