Новини

27 Вересня, 2018 р., 18:21
       Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.
27 Вересня, 2018 р., 18:18
Вітаємо всіх вас, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом !  Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця.  Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. У цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі кам’янчани пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя!      Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!
27 Вересня, 2018 р., 16:55
Згідно інформації соцзахисту населення про порядок надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей:
27 Вересня, 2018 р., 11:51
25 вересня представники Кам'янка-Бузької ОТГ прийняли участь у тренінгу "Електронні сервіси адміністративних послуг», який проходив у Львівському ЦРМС.
27 Вересня, 2018 р., 11:24
Разом з учасниками робочої групи еГромади будемо шукати та аналізуватиісторії успіху в наданні електронних сервісів для жителів ОТГ. Розглянемо простий, але у той же час важливий інструмент електронного волевиявлення, – електронні опитування.
26 Вересня, 2018 р., 18:40
Починаючи з Дня фізичної культури та спорту, яке відзначалось 08 вересня 2018 року та протягом усього вересня 2018 року, в  рамках проведення Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень» та «Олімпійський урок» з метою пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді та розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом у  навчальних закладах Кам’янка-Бузької ОТГ відбулись спортивно-масові заходи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано