Новини

26 Грудня, 2019 р., 16:54
      Працівники КП "Кам'янкаводоканал" влаштували ливневу каналізацію на вул.Ярослава Мудрого! Тепер ні зливи, ні ожеледиці для каналізаційної мережі не страшні!
26 Грудня, 2019 р., 16:47
       На вулицю Набережну тепер потрапити легше. Комунальне підприємство облаштувало з'їзд з вул.Драгоманова до приватних будинків.
26 Грудня, 2019 р., 16:38
        Щойно ми провели генеральне прибирання перед зимою, хтось знову норовиться нашкодити. Вулиці міста не смітник, будьте ввічливі до інших та належно утилізовуйте негабаритне сміття.
24 Грудня, 2019 р., 14:32
Цей рік був успішним у плані реалізації багатьох проєктів у різних галузях, зокрема, і у галузі «школи». У рамках проєкту «Придбання обладнання для Зубівмостівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ» Кам’янка-Бузького району Львівської області» було придбано музичне обладнання та кольоровий лазерний принтер. Покращення навчального процесу Зубівмостівського НВК є важливою подією, як в житті школи, так і в напрямку розвитку потенціалу талановитих дітей. Адже найголовніша інвестиція, яка може бути в Україні - це інвестиція в майбутнє, в наших дітей, в українське мистецтво та культуру.
24 Грудня, 2019 р., 14:29
У Кам’янка-Бузькій об’єднаній територіальній громаді благополучно реалізовано проєкт «Капітальний ремонт площі Святого Івана Павла ІІ у селі Руда Сілецька  Кам’янка-Бузького району Львівської області». У зв’язку з прощами, які відбуваються в храмі Юрія Побідоносця в с. Руда Сілецька, виникла потреба зробити капітальний ремонт площі Святого Івана Павла ІІ. Це потреба трьох сіл Прибужанівського старостинського округу: Руда Сілецька, Руда та Гайок та численних гостей, які відвідують прощі. На площі Святого Івана Павла ІІ проведено капітальний ремонт сходів, які ведуть до храму Юрія Побідоносця.  Площа змінилася до невпізнання: сходові площадки замощені якісною бруківкою, по боках встановлено великі, гарні вазони з живими квітами. Територія біля Господнього храму набула мальовничого, доглянутого вигляду. До доброї справи долучилися обласний бюджет – 195,6 тис.грн, районний бюджет – 117 тис. грн. та БФ "Контінентал Фармерз Груп" – 20 тис.грн.
24 Грудня, 2019 р., 14:07
Кам'янка-Бузька міська рада щиросердечно вітає Римо-Католицьку громаду міста Кам'янка-Бузька та настоятеля храму отця Григорія Зомбека з Різдвом Христовим!
23 Грудня, 2019 р., 16:53
       З метою попередження виникнення трагічних випадків, Кам’янка-Бузька міська рада закликає мешканців під час новорічно-різдвяних святкувань дотримуватися основних заходів безпеки, адже, саме у цей період стається найбільша кількість пожеж, травм та опіків. Також, просимо  звести до мінімуму використання салютів, феєрверків та піротехніки, а у разі нагальної потреби у їх використанні, просимо бути максимально обережними.
23 Грудня, 2019 р., 16:39
   Щоб стимулювати сучасну молодь до активного дозвілля та здорового способу життя, у Кам’янка-Бузькій об’єднаній територіальній громаді успішно реалізовані проєкти, мета яких - розбудова та вдосконалення спортивної інфраструктури. Так у 2019 році в межах реалізації проєкту «Реконструкція парку розваг та сімейного дозвілля в с.Руда Кам’янка-Бузького району Львівської області» облаштовано футбольне поле в с.Руда. Просторово село розміщене в центрі Прибужанівського старостинського округу, яке немає ні школи, ні садочка, здійснюється довіз дітей до навчальних закладів м.Кам’янка-Бузька. Тобто, село не мало жодної можливості для активного розвитку на території. Це в свою чергу призводить до замкненості жителів села, навіть у вихідні дні вулиці села пустують, бо на справді не було жодної локації для спілкування та відпочинку. У ході реалізації проєкту жителі громади отримали територію максимально доступну для усіх жителів округу з умовами для дозвілля та активного відпочинку. Створено та огороджено ігрове поле з воротами для гри у футбол. Молодь, яка захоплюються футболом, зможе підвищувати рівень своєї майстерності у сучасних та комфортних умовах.
23 Грудня, 2019 р., 16:15
   У 2019 році вдало реалізовано проєкт «Капітальний ремонт приміщень спортзалу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 в м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 66 Кам’янка-Бузького району Львівської області». Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Кам’янка-Бузька є опорною та зразковою школою, у якій навчається 727 учнів. Школярі демонструють високі спортивні досягнення на обласних та всеукраїнських змаганнях, незважаючи на недостатнє матеріально-технічне забезпечення школи. Однією з найбільших проблем навчального закладу була невідповідність покриття спортивного залу, яке знищене під дією часу на 52%. Раніше саме спортзал ставав ареною змагань районного та обласного значення. Частково секції з дерев’яного покриття прогнилі, подекуди утворюють прогалини, які унеможливлюють не те, що проведення змагань, а й заняття спортом загалом. Більше того, сам факт дерев’яного покриття суперечить принципам «нової школи». Завдяки реалізації даного проєкту проведено капітальний ремонт підлоги приміщень спортивного залу та створено комфортні умови для всебічного розвитку учнів у сфері фізичної культури і спорту, адже сьогодні сучасному учню, який живе в еру смартфонів та планшетів, надзвичайно важливо стежити за здоров’ям та займатись спортом.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано