17 квітня — день пам’яті, день болю і водночас день незламної вдячності!
Сьогодні минає 4 роки відтоді, як ми втратили двох наших Героїв — Ігоря Дерябу та Андрія Кліща.
Ігор Деряба — сержант 71-ї окремої єгерської бригади. 17 квітня 2022 року поблизу села Завгороднє на Харківщині їхня група потрапила в засідку диверсійно-розвідувальної групи. Вибух обірвав життя воїнів, які до останнього виконували свій обов’язок.
Андрій Кліщ довгий час він вважався безвісти зниклим, і до останнього жила надія, що він повернеться. Але 17 квітня 2022 року під час бою з переважаючими силами ворога поблизу населеного пункту Нове на Донеччині Андрій віддав своє життя за Україну.
Та минає 3 роки з дня загибелі Героя - Вадима Карпінського — оператора-розвідника 68-ї єгерської бригади імені Олекси Довбуша. 17 квітня 2023 року під час штурму позицій у селі Павлівка на Донеччині він загинув внаслідок мінометного обстрілу. Разом із побратимами вони виконали поставлене завдання ціною власного життя.
Вони не просто імена.
Вони — наша пам’ять.
Вони — наша свобода.
Схиляємо голови у скорботі.
Пам’ятаємо кожного.
Вічна пам'ять і слава Героям!
Більше інформації про Ігоря Дерябу в Книзі Памʼяті: https://kbmr.gov.ua/news/1729601988/
Більше інформації про Андрія Кліща в Книзі Памʼяті: https://kbmr.gov.ua/news/1769162557/
Більше інформації про Вадима Карпінського в Книзі Памʼяті: https://kbmr.gov.ua/news/1736416417/
