Повідомлення про оприлюднення Проекту Внесення змін до детального плану території для будівництва сонячної електростанції (СЕС) за межами населеного пункту с. Батятичі на території Кам’янка-Бузької міської ради (ДПТ) та звіту про СЕО

Дата: 20.06.2024 11:51
Кількість переглядів: 78

Повідомлення про оприлюднення Проекту Внесення змін до детального плану території для будівництва сонячної електростанції (СЕС) за межами населеного пункту с. Батятичі на території Кам’янка-Бузької міської ради (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

 

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

     Внесення змін до детального плану території для будівництва сонячної електростанції (СЕС) за межами населеного пункту с. Батятичі на території Кам’янка-Бузької міської ради.

Проектом передбачається уточнення та внесення змін до попередньо розробленого детального плану території щодо будівництва сонячної електростанції для потреб влаштування додаткової виробничо-складської території та території підприємства по генерації біогазу.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Кам’янка-Бузька міська рада Львівської області

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

    а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

    30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 20.06.2024 року до 22.07.2024 року.

  б) способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Кам’янка-Бузька міська рада Львівської області (80400, Львівська обл., Львівський р-н, м. Кам'янка-Бузька, вул. Шевченка, 2).

  в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

22.07.2024 року о 12:00 год. в приміщенні Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області (80400, Львівська обл., Львівський р-н, м. Кам'янка-Бузька, вул. Шевченка, 2).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Кам’янка-Бузька міська рада Львівської області (80400, Львівська обл., Львівський р-н, м. Кам'янка-Бузька, вул. Шевченка, 2).

Адреса сайту: https://kbmr.gov.ua/.

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Кам’янка-Бузька міська рада Львівської області (80400, Львівська обл., Львівський р-н, м. Кам'янка-Бузька, вул. Шевченка, 2), ел. адреса: ms.kbmr@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 20.06.2024 року до 22.07.2024 року.

     Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Кам’янка-Бузька міська рада Львівської області.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена.

Звіт по СЕО с.Батятичі

Детальний план с.Батятичі


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано