Оголошення! 30 листопада 2023 року о 10.00 год. на першому поверсі в Сесійній залі Кам'янка-Бузької міської ради відбудеться засідання XХХІХ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІI демократичного скликання.

Дата: 22.11.2023 14:00
Кількість переглядів: 152

Фото без описуОголошення! 30 листопада 2023 року о 10.00 год. на першому поверсі в Сесійній залі Кам'янка-Бузької міської ради відбудеться засідання XХХІХ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІI демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати Кам’янка-Бузької міської ради  VІІI   

   демократичного скликання.

На порядок денний виносяться такі питання:

       30 листопада 2023 року                                                                                           м. Кам’янка-Бузька

1.Про визнання повноважень депутатів Кам’янка-Бузької міської ради.

2.Про затвердження детального плану території для обслуговування існуючої нежитлової будівлі в  м.Кам’янка-Бузька по вул.Франка І.,16а

3.Про затвердження детального плану території для розміщення та обслуговування  багатоквартирного будинку ОСББ «Незалежності,13» в  м. Кам’янка-Бузька, Львівського р-ну   Львівської обл.

4.Про затвердження внесення змін до детального плану території для виробничих потреб в м.Кам’янка-Бузька по вул. Саксаганського 6«а».

5. Про затвердження детального плану території для обслуговування гаражу 2/18 по вул. Героїв Небесної Сотні  в м.Кам’янка-Бузька Львівського району Львівської області.

6.Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Шептицького в с. Дальнич,

Львівського району Львівської області.

7.Про надання дозволу на розробку детального плану території  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Саксаганського в м. Кам’янка-Бузька.

8.Про реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки.

9.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення городництва.

10.Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для розміщення та обслуговування багатоквартирного жилого будинку та приналежних йому споруд в м.Кам’янка-Бузька по вул. Незалежності 3.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

12.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межею с.Деревляни (кадастровий номер – 4622186600:13:000:0173).

13.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення у виробничих масивах ТзОВ «Агро Л В Лімітед».

14.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості що розташована: Львівська обл., Львівський р-н., Кам’янка-Бузька міська рада, за межею м.Кам’янка-Бузька, кадастровий номер: 4622110100:11:000:0184 для продажу права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону.

15.Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк з ТОВ «ЕКО-Львів».

16.Про внесення змін до договорів оренди землі з ТзОВ «АГРО Л В ЛІМІТЕД».

17.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що розташована: Львівська обл., Львівський р-н., Кам’янка-Бузька міська рада, за межею с.Ягідня, кадастровий номер: 4622183500:16:000:0011 для продажу права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону.

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та надання земельної ділянки у користування на умовах оренди за межею с.Прибужани.

19.Про затвердження проєкту відведення земельної ділянки для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України на території Кам’янка-Бузької міської ради.

20.Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій для обслуговування Храму Собору Пресвятої Богородиці та прилеглих до нього будівель в с.Батятичі по вул.І.Франка.

21.Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій « Релігійній громаді Львівсько-Сокальської  Єпархії Української Православної Церкви «Парафії Святої Трійці» м.Кам’янка-Бузька Львівської області».

22.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

24.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби.

25.Про уточнення площі та конфігурації земельної ділянки в м.Кам’янка-Бузька по вул.Оранжерейна 10 «а».

26.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки та продаж права оренди на неї на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована: Львівська обл., Львівський р-н., Кам’янка-Бузька міська рада, за межами м.Кам’янка-Бузька, кадастровий номер: 4622110100:110:000:0182.

27.Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Сокіл, вул.Зелена 23 без згоди суміжного землекористувача.

28.Про припинення права користування земельною ділянкою.

29.Про внесення змін в рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 17.06.2021 №61 «Про місцеві податки і збори на території Кам’янка-Бузької міської ради».

30.Про  внесення змін структури та загальної чисельності апарату ради.

31.Про внесення змін до  рішення Кам’янка-Бузької міської ради №14 від 23.04.2013.

32.Про затвердження Програми фінансової підтримки підрозділів Збройних Сил України Міністерства Оборони України Квартирно-експлуатаційного відділу міста Львова в умовах воєнного стану на 2023 рік.

33.Про внесення змін до бюджетних програм.

34.Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору і покращення забезпечення інформаційних потреб Кам'янка-Бузької  територіальної громади друкованим засобом масової інформації ПП «Медіа-центр «Життя і слово» на 2023 рік.

35.Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2023 року.

36.Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 15.12.2022№ 24  «Про місцевий бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2023 рік».

37.Про передачу майна.

38.Про передачу  проектно-кошторисної документації  КП «Кам’янкаводоканал»

39.Різне.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано