Армрестлер з Желдеця, в складі збірної України, виборов бронзову медаль на Чемпіонаті світу.

Дата: 06.09.2023 10:42
Кількість переглядів: 232

Фото без описуМешканець Желдеця - Микола Бурко, в складі збірної України з армрестлінгу, виборов бронзову медаль на Чемпіонаті світу.

Завершився Чемпіонат світу з армрестлінгу, який проходив в місті Алмати (Казахстан) з 24 серпня по 03 вересня 2023 року. У змаганнях прийняло участь більше 1000 спортсменів з 51 країни.

Львівщина, у складі збірної України, була представлена двома спортсменами, які показали високу майстерність та вибороли 2 срібні та 1 бронзову медаль.

• Дві срібні медалі виборола Кушнір Анна, кат. 60 кг paraarm visual (2 місце ліва рука, 2 місце права рука).
  • Бронзовим призером став Микола Бурко, з с. Желдець нашої громади, який змагався в категорії 65 кг, senior (права рука).

Вітаємо призерів та тренерський склад з такими високими досягненнями. Ви захищаєте честь держави на міжнародних спортивних майданчиках. Сили вам та наснаги для нових здобутків та ще кращих результатів!