Інформаційне повідомлення Кам?’янка-Бузької міської ради про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації комунальної власності Кам’янка-Бузької міської ради нежитлового приміщення, що розташоване за адресою: Львівська область, м.Кам

Дата: 07.09.2022 09:56
Кількість переглядів: 164

Фото без опису

Інформаційне повідомлення

Кам?’янка-Бузької міської ради про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації комунальної власності Кам’янка-Бузької міської ради нежитлового приміщення, що розташоване за адресою:

Львівська область, м.Кам'янка-Бузька, вул. Шевченка,1

 

  1. Інформація про об’єкт приватизації:

КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі: UA-AR-P-2022-08-17-000001-2

 

        Місцезнаходження об’єкта: Львівська область, м.Кам'янка-Бузька, вул. Шевченка,1

        Найменування об’єкта: нежитлового приміщення площею 7,3 кв.м., що розташована за адресою: м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка,1

       Опис об’єкта: Частина нежитлового приміщеня площею 7,3 кв.м, що розташоваселне на першому поверсі цегляної трьохповерхової будівлі за адресою: м.Кам’янка-Бузька, вул.Шевченка,1.Рік побудови 1914. Фундамент бутовий, стіни цегляні, перекриття - дерев’яне, підлога -  бетон, покрівля - шифер. Інженерне обладнання – електрика, водопостачання, каналізація, газопостачання. Опалення індивідуальне. Загальна площа будівлі – 192,7 кв.м. Будівля розташована в центральній частині міста Кам’янка-Бузька. Загальний стан будівлі задовільний. Не є пам'яткою культурної спадщини. Функціональне використання об’єкта та користування ним визначається покупцем згідно чинного законодавства.

Інформація щодо договорів оренди об’єкта або його частини: об'єкт є вільним, не перебуває в оренді.

Інформація про земельну ділянку, на якій розташовано об’єкт приватизації (місцезнаходження, кадастровий номер (за наявності), площу, цільове призначення земельної ділянки тощо): відсутня.

 

      Балансоутримувач: Кам’янка-Бузька міська рада

Адреса балансоутримувача: 80400, Львівська обл., Кам’янка-Бузький р-н, м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 2.

Телефон балансоутримувача: (032-54)  24596.

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 04056196

Електронна адреса: ms.kbmr@ukr.net

Дані про об’єкт:

Технічна документація (план приміщення) та фотографічне зображення об’єкта додається шляхом завантаження в Електронну торгову систему.

  1. Інформація про аукціон:

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону: «28» вересня 2022 року, година, о котрій  починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації підприємств в умовах воєнного стану та економічного відновлення держави» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432  «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» (зі змінами).

Покупець об’єкта малої приватизації має відповідати вимогам, передбаченим статтею 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами).

 

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

 

  1. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами:

26695,00 (Двадцять шість тисяч шістсот дев’яносто п’ять) грн.00 коп.

Розмір гарантійного внеску:  5339,00 грн. без ПДВ.

         

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 13347,50 (Тринадцять тисяч триста сорок сім) грн.50 коп.

Розмір гарантійного внеску: 2669,50 грн. без ПДВ.

 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

13347,50 (Тринадцять тисяч триста сорок сім) грн.50 коп.

Розмір гарантійного внеску: 2669,50   грн. без ПДВ.

 

Для об’єкта приватизації, два аукціони з продажу якого визнані такими, що не відбулися, у випадках, передбачених абзацом третім частини шостої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», розмір гарантійного внеску встановлюється в розмірі 30 розмірів мінімальних заробітних плат станом на 1 січня 2022 року.

Розмір реєстраційного внеску: 1 300 грн. 00 коп. (одна тисяча триста гривень 00 копійок).

Умови продажу та/або експлуатації об’єкта приватизації:

- Переможець аукціону зобов’язується забезпечити благоустрій території біля даного об’єкту;

- В питаннях землекористування переможець аукціону зобов’язується дотримуватись вимог чинного законодавства.

 

  1. Додаткова інформація:

Особи, які мають намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачують реєстраційний та гарантійний внески на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь в електронному аукціоні.

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці-нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті.

 Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків (посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора, на якій зазначені реквізити таких рахунків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2);

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на п/р UA708999980314131905000013823 Казначейство України код ЄДРПОУ 38008294 МФО 899998 ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до статті 29 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок п/р UA708999980314131905000013823 Казначейство України код ЄДРПОУ 38008294 МФО 899998, суми сплачені учасниками аукціону реєстраційних внесків протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок п/р UA708999980314131905000013823 Казначейство України код ЄДРПОУ 38008294 МФО 899998, суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем.

 

Час і місце проведення огляду об’єкта: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Кам’янка-Бузької міської ради (балансоутримувач) годину огляду об’єкта за телефоном (03254) 2-45-96 або     E-mail: ms.kbmr@ukr.net з 1000 до 1700 у робочі дні.

 

Організатор аукціону: Кам’янка-Бузька міська рада (код за ЄДРПОУ 04056196).

Адреса: 80400, Львівська обл. м. Кам’янка-Бузька, вул.Шевченка,2,  https://kbmr.gov.ua/.

        Контактний номер телефону. (03254) 2-45-96 з 900 до 1800 у робочі дні (п’ятниця з 900 до 1700), обідня перерва з 1300 до 1400.

Електронна адреса: ms.kbmr@ukr.net

Контактна особа організатора електронного аукціону: (повідний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та комунальної власності) – Мельник Наталія Олександрівна.

 

  1. Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

              Рішення про затвердження умов продажу об’єкта приватизації:

Розпорядження міського голови №___ від ___ «Про затвердження протоколу аукціонної комісії та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації комунальної власності Кам’янка-Бузької міської ради».

 

Унікальний КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації,  в електронній торговій системі

UA-AR-P-2022-08-17-000001-2    

Період між:

  • аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни – 21 календарних днів від дати оголошення аукціону;
  • аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 21 календарних днів від дати оголошення аукціону.

Крок (мінімальний крок) аукціону на аукціоні з умовами: 266 грн. 95 коп. (1% від стартової ціни аукціону)

Крок (мінімальний крок) аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

133 грн. 48 коп. (1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій(дисконт, на який в ході електронного аукціону автоматично і поступово здійснюється зниження стартової ціни оголошеного до продажу лота):

133 грн. 48 коп. (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 10 крок.

Місце проведення аукціону: аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор).

 

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

  1. Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви  на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України; заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна»; заяву про ознайомлення з об’єктом приватизації;

2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна»; заяву про ознайомлення з об’єктом приватизації;

3) для потенційних покупців - юридичних осіб:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;(не подається на період дії правового режиму воєнного стану відповідно до абзацу 10 підпункту 23 пункту 14 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації підприємств в умовах воєнного стану та економічного відновлення держави»);

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів; (не подається на період дії правового режиму воєнного стану відповідно до абзацу 10 підпункту 23 пункту 14 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації підприємств в умовах воєнного стану та економічного відновлення держави»);

- інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

- остання річна або квартальна фінансова звітність;

- заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна»; заяву про ознайомлення з об’єктом приватизації.

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 20 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок, визначений частиною одинадцятою цієї статті.

Для об’єкта малої приватизації, два аукціони з продажу якого визнані такими, що не відбулися, у випадках, передбачених абзацом третім частини шостої статті 15 цього Закону, розмір гарантійного внеску встановлюється в розмірі, який є більшим:

  • 50 відсотків стартової ціни об’єкта малої приватизації;
  • 30 розмірів мінімальних заробітних плат станом на 1 січня року, в якому оприлюднюється інформаційне повідомлення;

5) письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу. (Посилання на перелік авторизованих майданчиків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2).

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано