Оголошення!  28 жовтня 2021 року о 10.00 год. відбудеться засідання XVIІI сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІI демократичного скликання. 

Дата: 15.10.2021 17:22
Кількість переглядів: 685

Фото без опису   Оголошення!  28 жовтня 2021 року о 10.00 год. відбудеться засідання XVIІI сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІI демократичного скликання. 

На сесію запрошуються: депутати Кам’янка-Бузької міської ради  VІІI демократичного скликання.

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 

1. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Радехівська в с.Руда-Сілецька

2. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Підлісна в с.Забужжя

3.  Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Огородова в с.Забужжя

4. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Борова в с.Воля-Жовтанецька

5. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Київська в с.Тадані

6.  Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Липниківська в с.Липники гр.Петелько В.П.

7. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу   по вул. Промислова в м.Кам’янка-Бузька

8.Про затвердження змін в детальний план території для будівництва  та

обслуговування  будівель громадських та релігійних організацій в м.Кам’янка-Бузька по вулиці Шевченка

9. Про затвердження детального плану території для обслуговування будівлі кормоцеху та телятника на території Кам’янка-Бузької міської ради с.Прибужани вул.Миру, 55 «г», Львівської обл.(за межами населеного пункту)

10.Про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд по вул.Є.Козака в с.Сапіжанка, Львівської області

11. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу по вул.Героїв Євромайдану в с.Забужжя Львівської області

12. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських  будівель  та споруд по вул. Вишнева в с.Желдець, Львівської області

13. Про затвердження детального плану території для розміщення та обслуговування

нежитлових будівель  по вул. Джерельна 1 в м.Кам’янка-Бузька

14. Про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Київська в с.Тадані, Львівської області

15. Про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Липниківська  в с.Батятичі, Львівської області

16. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Липниківська  в с.Батятичі

17. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Батятичі по вул. Липниківська  гр.Семків Г.П.

18.  Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Деревляни по вул. Шевченка  гр.Врубльовському М.В.

19. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва та

обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Липниківська  в с.Липники

20. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Льонарська  в с.Батятичі

21. Про затвердження змін в детальний план території Кварталу індивідуальної житлової забудови в с. Ягідня Львівської області

22. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

23. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення садівництва.

24. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

25. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення земельної ділянки (з ведення городництва, яка перебуває в оренді) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

26. Про надання дозволу на розробку проекту   землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

27. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та  обслуговування нежитлової будівлі (ферми) в с. Руда вул.Колгоспна.

28. Про дозвіл на розробку проєкту відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі в с.Батятичі по вул.Кринична 6«є».

29. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення в с.Зубів Міст по вул. Колгоспна 9«д».

30. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування складських приміщень в с.Прибужани по вул. Миру 51«а»/51«б».

31. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування нежитлової будівлі (гараж) в с.Батятичі по вул. Кринична 6«а».

32. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  розміщення адмінбудинку в м.Кам’янка-Бузька по вул. Незалежності 27.

35. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для ведення фермерського господарства.

36. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки на місцевості для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

38. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

39. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва.

40. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

41. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва

42. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

43. Про затвердження проєкту   землеустрою щодо відведення в оренду

земельної ділянки  для будівництва  та обслуговування житлового будинку

с.Батятичі.

44. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення в с.Стрептів по вул. Маньковського 24 «в.г».

45. Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  в постійне користування для будівництва і обслуговування

багатоквартирного житлового будинку ОСББ №14 «Білий Дім».

46. Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Сапіжанка по вул. В.Великого 77«а».

47. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії та надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для  ведення особистого селянського господарства.

52. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах.

53. Про зміну конфігурації земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка).

54. Про надання дозволу на зміну площі та конфігурації земельної ділянки Вищому професійному училищу №71м.Кам’янка-Бузька.

55. Про уточнення цільового призначення та конфігурації земельних ділянок в с.Воля Жовтанецька.

56. Про уточнення цільового призначення та конфігурації земельних ділянок в с.Гайок.

57. Про уточнення цільового призначення та конфігурації земельної ділянки для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва.

58. Про уточнення цільового призначення та конфігурації земельних ділянок в с.Желдець.

59. Про внесення змін в рішення сесії міської ради №35 від 27.04.2021.

60. Про внесення змін в рішення сесії міської ради №1 від 25.05.2021.

61. Про відміну рішення Кам’янка-Бузької міської ради № 43 від 27.04.2021.

62. Про відміну рішення Кам’янка-Бузької міської ради № 22 від 26.08.2021.

63. Про заміну сторони в договорі оренди земельної ділянки.

64. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

65. Про припинення права користування земельною ділянкою.

66. Про внесення змін в рішення сесії міської ради №22 від 26.08.2021.

67. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

68. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості за межами с.Спас (кадастровий номер - 4622186600:09:000:0228).

69. Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2021 року.

70.Про внесення змін до рішення сесії міської ради №22 від 17.12.2020 р. «Про місцевий бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2021 рік».

71.Про встановлення преміювання Кам’янка-Бузькому міському голові у ІV кварталі 2021року.

72.  Про внесення змін у рішення міської ради від 17.12.2020 №12 Про затвердження Програми забезпечення медикаментами та виробами медичного призначення  пільгової категорії

населення Кам’янка-Бузької територіальної громади на 2021-2022роки.

73.Про внесення змін у рішення міської ради від 17.12.2020 № 14 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Кам’янка–Бузької територіальної громади на 2021-2022 роки».

74. Про внесення змін у рішення сесії міської ради №17 від17.12.2020р. Про затвердження Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021-2022 роки.

75.Про внесення змін у рішення сесії міської ради №21 від 17.12.2020р Про затвердження Програми "Питна вода» Кам'янка-Бузької територіальної громади на 2021-2022 роки.

76. Про внесення змін в рішення сесії  №50 від 25.03.2021 «Про передачу майна та матеріальних запасів».

77. Про затвердження договорів.

78. Про затвердження статуту інклюзивно-ресурсного центру в новій редакції.

79. Про внесення змін до рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 25.03.2021 № 51.

80. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

81. Про підтримку депутатських звернень та  запитів.

82. Різне.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано