Оголошення! 25 березня 2021 року о 14.00 год. відбудеться засідання VІІІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІI демократичного скликання.

Дата: 16.03.2021 17:15
Кількість переглядів: 626

Фото без описуОголошення

25 березня 2021 року о 14.00 год. відбудеться  засідання VІІІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІI демократичного скликання у Народному домі.

На сесію запрошуються: депутати Кам’янка-Бузької міської ради  VІІI демократичного скликання.

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 

1. Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які виставлятимуться на земельні торги для продажу права оренди, земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.

2. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Кам’янка-Бузька по вул. Івана Павла ІІ.

3. Про надання згоди на розробку проєкту детального плану території по зміні цільового призначення земельних ділянок з земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості.

4.Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки(кадастровий номер земельної ділянки 4622184900:08:000:0107).

5. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в м.Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка 74 «г».

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Кам’янка-Бузька по вул.Незалежності 34«а».

8. Про відміну рішення  Кам’янка-Бузької міської ради від 26.03.2020  за №13.

9. Про відміну рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 23.07.2020 за № 12.

10. Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер ділянки

4622110100:11:000:0221).

11. Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування нежитлових будівель по вул. Джерельна 1 в м. Кам’янка-Бузька.

12. Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Забужжя без згоди суміжних землекористувачів.

13. Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Ягідня без згоди суміжного землекористувача.

14. Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які виставлятимуться на земельні торги для продажу права оренди, земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

15. Про погодження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості по вул.Ворони 7 в с.Стрептів без згоди суміжного землекористувача.

16. Про дозвіл на розробку детального плану території для індивідуального гаражного будівництва в м. Кам’янка-Бузька по вул. Ів. Франка.

17. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.

18. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

20. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

22. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

23. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення  садівництва.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

25. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

26. Про затвердження проєкту із  землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки для ведення особистого  селянського  господарства.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  та обслуговування будівель  громадських  та релігійних організацій.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

29. Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку «Гайок»  в м. Кам’янка-Бузька по вул. Ярослава Мудрого 62 «а».

30. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється в с.Дернів.

31. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Огородова в с.Забужжя.

32. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в с.Тадані.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

34. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

36. Про внесення змін в рішення Кам’янка-Бузької міської ради  №22 від 26.11.2020.

37. Про внесення змін в рішення Кам’янка-Бузької  міської ради  №12 від 22.12.2020.

38. Про внесення змін в рішення Кам’янка-Бузької міської ради  №43 від 22.10.2020.

39. Про дозвіл на розробку детального плану території для індивідуального гаражного будівництва в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка.

40. Про зміну сторони в договорі оренди земельної ділянки.

41. Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер ділянки 4622110100:13:000:0104).

42. Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства на території Кам’янка-Бузької міської ради.             

43.  Про створення громадських пасовищ на території  Кам’янка-Бузької міської ради.

44. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №22 від 17.12.2020 р. «Про місцевий бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2021 рік».

45. Про внесення змін до Додатку 1 Комплексної Програми розвитку первинної медико–санітарної допомоги Кам’янка-Бузької територіальної громади на 2021-2022 роки.

46. Про включення об’єктів до Переліку першого та другого типу об’єктів комунальної власності Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області.

47. Про внесення змін у рішення міської ради від 17.12.2020 № 14 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Кам’янка–Бузької територіальної громади на 2021-2022 роки».

48. Про затвердження комплексної програми забезпечення техногенної та пожежної

безпеки на території Кам’янка-Бузької міської ради на 2021 рік.

49. Про затвердження Програми “Поліцейський офіцер громади Кам’янка-Бузької міської ради на 2021-2022 роки”.

50. Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.

51. Про передачу майна та матеріальних запасів.

52. Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна.

53. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Кам’янка-Бузької міської ради.

54. Про затвердження Статуту комунального підприємства “Кам’янкаводоканал” в новій редакції.

55. Про схвалення проекту договору про співробітництво.

56. Про вступ до Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».

57. Про затвердження Програми матеріальної підтримки Відділення поліції №1 ЛРУП

ГУНП у Львівській області на 2021 рік

58.Про внесення змін у рішення міської ради від 17.12.2020 № 15 «Про затвердження Цільової програми  проведення громадських  та  суспільно- корисних робіт Кам’янка-Бузької територіальної  громади на 2021-2022 роки»

59.Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано