Львівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує.

Дата: 22.01.2021 13:41
Кількість переглядів: 604

Фото без описуЛьвівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що стартувала звітна компанія щодо подачі роботодавцями Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за формою №10-ПОІ.

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року № 70 (зі змінами), реєстрація новостворених суб’єктів господарювання здійснюється Львівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2021 року, якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, становить 8 і більше осіб.

Наказом Міністерства соціальної політики України від 27 серпня 2020 року № 591 «Про затвердження форми звітності №Ю-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її заповнення», зареєстрованим в Мін’юсті 13 жовтня 2020 року за №1007/35290, затверджена нова форма звітності № 10-ПОІ (річна) та Інструкція щодо її заповнення.

Звітність про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за звітний 2020 рік з додатком «Перелік підприємств, що увійшли до складу господарського об’єднання, та/або відокремлених підрозділів роботодавця» (форма № 10-ПОІ (річна)) подається відповідно до чинного законодавства до 1 березня 2021 року.

Бланки заяви про реєстрацію та Звітності про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю розміщені на офіційному веб-сайті Фонду соціального захисту інвалідів (http://www.ispf.gov.ua).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано