Реєстрація місця проживання.

Дата: 20.01.2021 16:57
Кількість переглядів: 401

Фото без описуНагадуємо вам, що до 2016 року реєстрацією, дійсно, займалися підрозділи Міграційної служби, але 4 квітня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

Цією постановою були встановлені нові правила реєстрації місця проживання громадян - функцію з реєстрації місця проживання було делеговано виконавчим органам територіальних громад, а підрозділи Міграційної служби припинили здійснення реєстрації місця проживання.  

Що стосується внесення інформації про місце реєстрації до паспорта, то процедура залежить від виду документа:

  • у паспорт старого зразка (у вигляді книжечки) штамп на відповідну сторінку  із зазначенням адреси проставляє реєстраційна служба;
  • в паспорт у вигляді ID-картки інформація про місце реєстрації заноситься на електронний чіп документа. Зробити це можна в будь-якому підрозділі Міграційної служби на основі довідки, виданої органом реєстрації.

Якщо у вас з’явилися додаткові питання щодо реєстрації чи зняття з реєстрації - можете скористатися пошуком свого органу реєстрації за допомогою сервісу  на сайті ДМС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано