Оголошення! 28 січня 2021 року о 14.00 год. відбудеться  засідання VІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІI демократичного скликання.

Дата: 15.01.2021 15:47
Кількість переглядів: 583

Фото без описуОголошення

28 січня 2021 року о 14.00 год. відбудеться  засідання VІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІI демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати Кам’янка-Бузької міської ради  VІІI демократичного скликання.

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

1.Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва.

2. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби.

4. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення по зміні цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 4622110100:03:001:0074.

5. Про надання дозволу на розробку детального плану території для індивідуального гаражного будівництва в м.Кам’янка-Бузька по вул. Героїв Небесної Сотні.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення  садівництва.

7. Розгляд проєкту рішення міської ради про дозвіл на розробку детального плану території для індивідуального гаражного будівництва в м.Кам’янка-Бузька по вул. Гвардійська.

8. Розгляд проєкту рішення міської ради про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Побережна  в с.Батятичі.

9. Розгляд проєкту рішення міської ради про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. І.Франка в с.Батятичі.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо становлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва.

11. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Сирка в м.Кам’янка-Бузька.

12. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Огородова в с. Забужжя.

13. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та приналежних йому споруд по вул.Шкільна 14 в м.Кам’янка-Бузька.

14. Про затвердження звіту  про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

15. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

16. Про припинення права користування земельною ділянкою.

17. Про включення в перелік земельних ділянок   несільськогосподарського призначення, які виставлятимуться на земельні торги для продажу права оренди, земельної ділянки для розміщення та обслуговування інших будівель громадської забудови.

18. Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які виставлятимуться на земельні торги для продажу права оренди, земельної ділянки для будівництва та  обслуговування будівель торгівлі.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шкільна 7.

20. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для розміщення кафе-бару в м.Кам’янка-Бузька по вул. Ярослава Мудрого.

21. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в м.Кам’янка-Бузька по вул. Промислова 13 «а».

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для розміщення та обслуговування нежитлових будівель в м.Кам’янка-Бузька по вул. Саксаганського 6«а».

23. Про уточнення площі земельної ділянки в с.Забужжя по вул.  Надбужна 32«а».

24. Про уточнення площі земельної ділянки в с.Красичин по вул.  Шосейна 33.

25. Про уточнення площі земельної ділянки в с. Дернів по вул. Мазепи.

26. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

27. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

28. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення городництва.

29. Про відміну рішення сесії міської ради від  23.07.2020 р. за №12.

30. Про відміну рішення сесії міської ради від  26.03.2020р. за №13.

31. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва.

32. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення садівництва.

33. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

34. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

35. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

36. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

38. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

40. Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення житлової та громадської забудови в с.Забужжя.

41. Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Кам’янка-Бузької ТГ на 2021-2022 роки.

42. Про затвердження Стратегій розвитку закладів освіти Кам’янка-Бузької територіальної громади на 2021-2025 роки.

43. Про внесення змін до рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 26.11.2020 № 6.

44. Про прийняття у власність Кам’янка-Бузької міської ради основних засобів, нематеріальних активів і інвентарю закладів та установ соціального захисту населення,

що знаходяться на території Кам’янка-Бузької міської ради.

45. Про виготовлення печаток та штампів Центру надання адміністративних послуг

Кам’янка-Бузької міської ради.

46. Про   організацію ведення обліку дітей шкільного віку й учнів та закріплення  території  обслуговування за  закладами  загальної  середньої  освіти Кам’янка-Бузької міської ради.

47. Про затвердження  Програми соціально-економічного розвитку Кам’янка-Бузької    територіальної громади на 2021 рік.

48. Про затвердження Положень про відділи Кам’янка-Бузької міської ради.

49. Про передачу майна та матеріальних запасів.

50. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №22 від 17.12.2020 р. «Про місцевий бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2021 рік»

51. Про розмежування та закріплення частини приміщень.

52. Про перейменування та затвердження статуту інклюзивно-ресурсного центру в новій редакції.

53.Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється в м. Кам’янка-Бузька по вул. Федьковича 91.

54.Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в с.Забужжя.

55. Про внесення змін у рішення сесії міської ради № 2 від 23.07.2020 року.

56. Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату ради

57.Різне.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано