Оголошення! 22 грудня 2020 року о 14.00 год. відбудеться  засідання IІІ  сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІI демократичного скликання.(земельна)

Дата: 11.12.2020 17:32
Кількість переглядів: 594

Фото без описуОголошення

22 грудня 2020 року о 14.00 год. відбудеться  засідання ІІI сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІI демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати Кам’янка-Бузької міської ради  VІІI демократичного скликання.

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін в рішення міської ради №40 від 20.06.2020 «Про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Кам’янка-Бузької міської ради».
 2. Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Кам’янка-Бузької ОТГ на 2021-2022 роки .
 3. Про внесення змін до рішення Кам’янка-Бузької міської ради  22.03.2018 № 23.
 4. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 5. Про дозвіл на розробку детального плану території для індивідуального гаражного будівництва в м. Кам’янка-Бузька, по вул. Гвардійській.
 6. Про дозвіл на внесення змін в детальний план території .
 7. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 8. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу. 
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 11. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою    щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 12. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність    земельної ділянки для ведення садівництва.
 13. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення городництва.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ВПУ №71.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд .
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення фермерського господарства голові ФГ «Дубина».
 17. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою  для розміщення та обслуговування будинку під центр допомоги малоза-безпечених громадян району по вул.  Оранжерейній 10а в м. Кам’янка-Бузька.
 18. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спорудв с. Батятичі по вул. Городоцькій.
 19. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  індивідуального садівництва.
 20. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 21. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби.
 22. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про уточнення площі земельної ділянки в с. Сокіл  по вул. Підгірна 40.
 26. Про уточнення площі земельної ділянки для  ведення  товарного сільськогосподарського виробництва гр. Чех  Г.П.
 27. Про уточнення площі земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Чех  Н.В.
 28. Про уточнення площі земельної ділянки в с. Сокіл  по вул. Підгірна 42.
 29. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. Різне.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано