Розбудова сучасної бібліотеки громади продовжується.

Дата: 05.11.2020 12:39
Кількість переглядів: 377

Фото без описуЗ метою реорганізації бібліотечних просторів та розбудови сучасної бібліотеки громади, Кам’янка-Бузька міська рада та Комунальний заклад "Публічна бібліотека Кам’янка-Бузької міської ради" взяли участь в проєкті «Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик в Україні», що реалізовувався протягом червня-жовтня 2020 року Регіональним благодійним фондом  «Резонанс» за підтримки Українського культурного фонду.

Даний проєкт є своєрідною концепцією формування і реалізації культурних політик на місцях.

На сьогодні в нашій громаді ми працюємо над створенням моделі бібліотеки, що поєднує чотири простори: навчання, натхнення, зустрічей та подій.

Перші кроки вже зроблено, адже в рамках конкурсу «Громада разом» ще цього року буде придбано мобільні та комфортні сучасні меблі для Публічної бібліотеки Кам’янка-Бузької міської ради.

Простір сучасної бібліотеки сьогодні повинен бути:

- комфортним і сучасним, відкритим і доступним, щоб туди хотіли (і могли ) прийти мешканці громади і почували себе зручно, вільно і затишно;

- мобільним і мультифункціональним, щоб невелике приміщення можна було швидко трансформувати для навчання, індивідуальної роботи, проведення зустрічей та організації подій;

- гібридним, щоб відвідувач бібліотеки міг користуватись і реальним, і віртуальним простором, який створюють бібліотекарі, задовольняючи і передбачаючи потреби громади.

Можна підсумувати, що сучасна бібліотека - має стати одним із найпривабливіших місць, де громада може набувати нового досвіду та знань, а також розкривати особисті творчі здібності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано