Оголошення! 27 серпня 2020 року о 14.00 год. відбудеться засідання XXХІI сесії Кам’янка-Бузької міської ради VII демократичного скликання.

Дата: 13.08.2020 12:13
Кількість переглядів: 1075

Фото без опису

27 серпня  2020 року о 14.00 год. відбудеться  засідання XXXІІ  сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІ демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №25 від 17.12.2019 р. «Про місцевий бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2020 рік».
 2. Про розмежування та закріплення частини приміщень.
 3. Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.
 4. Про внесення змін у рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 25.06.2020р. №43 «Про внесення змін у рішення Кам'янка-Бузької міської ради №37 від14.05.2020року»  «Про внесення  змін у рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 27.06.2019р. № 8 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік»
 5. Про затвердження  Програми розвитку інформаційного простору і покращення забезпечення інформаційних потреб  Кам'янка-Бузької  об'єднаної територіальної громади друкованим засобом масової інформації  ПП «Медіа-центр «Життя і слово» на 2020 рік.
 6. Про внесення змін в рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 20.12.2018 року №11 "Про затвердження Програми розвитку туризму Кам’янка-Бузької ОТГ на 2019 – 2020 роки".
 7. Про передачу майна та матеріальних запасів.
 8. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами с.Тадані.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для сінокосіння і випасання худоби.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель сільськогосподарськогопризначення в с.Батятичі.
 12. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку       проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва і      обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд  по вул. Кринична в с.Батятичі.
 13. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 15. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (віднов-лення)  меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподар-ського виробництва.
 17. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства .
 18. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гараж.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння гр. Козаку М.Б.
 20. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 22. Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки(кадастровий номер земельної ділянки 4622110100:17:000:0082).
 23. Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер земельної ділянки 4622184900:09:000:0097).
 24. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва  та обслу-говування будівель торгівлі.
 25. Про дозвіл на розробку проєкту детального плану території для розміщення та обслуговування деревообробної майстерні (пилорами).
 26. Про дозвіл на розробку проєкту детального плану території для розміщення та обслуговування стоматологічного кабінету.
 27. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва і обслугову-вання жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. І.Сирка в м.Кам’янка-Бузька.
 28. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва і обслугову-вання жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Радехівська 4 в с.Руда-Сілецька.
 29. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення садівництва .
 30. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва та обслу-говування базової станції стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар».
 31. Про дозвіл на розробку проєкту детального плану території для будівництва індивідуального гаражу.
 32. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення городництва.
 33. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння гр. Хабі В.О.
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки на місцевості для розміщення та обслуговування індивідуального гаражу .
 35. Про надання згоди на розроблення проєкту відведення у власність земельної ділянки для ведення садівництва за межею м.Кам’янка-Бузька.
 36. Про надання згоди на здіснення контролю за використанням та охороною водної фауни р. Кам’янка в межах м. Кам’янка -Бузька.
 37. Про уточнення площі земельної ділянки в м.Кам’янка-Бузька по вул.  Рибацька 4.
 38. Про погодження щодо включення до переліку земельних ділянок (водних об`єктів),  що виставляються на земельні торги у формі аукціону.
 39. Про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення проєкту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 40. Про внесення змін в рішення сесії міської ради № 13 від 26.03.2020.
 41. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення городництва.
 42. Різне.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано