Як повідомити про корупційні правопорушення, вчинені працівниками ДПС на  Львівщині.

Дата: 05.05.2020 14:56
Кількість переглядів: 459

Фото без описуВ Головному управлінні ДПС у Львівській області організовано роботу з викривачами і повідомленнями про корупцію.
Повідомлення про корупцію – повідомлення особи, що містить фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення працівником органів ДПС, іншими суб’єктами (особами), на яких поширюється дія вимог Закону України «Про запобігання корупції», корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення.

Такі повідомлення можуть бути подані у будь-який зручний спосіб, зокрема:

  •  з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35;
  • на електронну адресу управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області ( lv.corup@tax.gov.ua ),
  • особисту електронну адресу начальника управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області ( lv.corup_nach@tax.gov.ua );
  •  засобами телефонного зв’язку безпосередньо працівникам управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області, на номери: (032) 297-30-93 та (032) 297-36-99.

З законодавчими і нормативно-правовими актами та розпорядчими документами ДПС з питань запобігання корупції можна ознайомитися на субсайті Територіальних органів ДПС у Львівській області у розділі «Діяльність» підрозділі «Запобігання проявам корупції» за посиланням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано