Оголошення !  22 листопада  2019 року об 14.00 год. відбудеться  засідання ХХІІІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІ демократичного скликання. На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

Дата: 09.11.2019 12:34
Кількість переглядів: 515

Фото без опису      22 листопада  2019 року об 14.00 год. відбудеться  засідання ХХІІІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІ демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

 

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 1. Про виконання міського бюджету  за 9 місяців 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №29 від 20.12.2018 р. «Про міський бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2019 рік».
 3. Про внесення змін до рішення сесії Кам’янка-Бузької міської ради від 27.06.2019 № 8.
 4. Про внесення змін до Програми здійснення внесків Кам’янка-Бузькою  міською радою до статутних капіталів комунальних підприємств і установ ОТГ на 2019 рік затвердженої  рішенням Кам’янка-Бузької міської ради від 20.12.2018 р. № 4.
 5. Про внесення змін до рішень Кам’янка - Бузької міської ради від 18.04.2019 №16, 22.03.2018 № 23 та від 12.01.2018 № 2.
 6. Про затвердження висновків суб’єкта оціночної діяльності про вартість об’єктів незалежної оцінки.
 7. Про передачу майна та матеріальних  запасів на баланс КП «Кам’янкаводоканал».
 8.  Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер ділянки 4622183000:22:000:0081).
 9. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 11. Про надання дозволу на розробку детального плану  території  Кам'янка-Бузького дошкільного навчального закладу № 2.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу  .
 14. Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування житлового будинку в с. Тадані по вул. Героїв Майдану.
 15. Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та приналежних йому споруд  в м. Кам’янка-Бузька по вул. Миру 3
 16. Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та приналежних йому споруд  в м. Кам’янка-Бузька по вул. Миру 10.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) фермерського господарства «Воля».
 18. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва .
 19. Про розгляд листа ТзОВ «Лемберг Рітейл».
 20. Про висловлення позиції щодо розробки проєкту відведення  в оренду земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення за межами с. Зубів Міст.
 21. Про висловлення позиції щодо розробки проєкту відведення  розробки проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 22. Про створення робочої групи.
 23. Про затвердження детального плану території для  кварталу індивідуальної житлової забудови та обслуговування нежитлової будівлі на прилеглій території в м.Кам'янка-Бузька по вул. Сирка 14.
 24. Про затвердження детального плану території для  реконструкції та обслуговування будівлі артезіанської свердловини в с.Батятичі.
 25. Про затвердження детального плану території для  реконструкції та обслуговування будівлі будівлі каналізаційної  насосної станції в с.Батятичі в районі вул.І.Франка.
 26. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського виробництва.
 27. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 28. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 29. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 30. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 33. Про припинення дії договору оренди земельної  ділянки.
 34. Різне.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано