Оголошення ! 26 грудня 2019 року об 14.00 год. відбудеться засідання ХХV сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІ демократичного скликання. На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

Дата: 09.12.2019 12:30
Кількість переглядів: 580

Фото без опису      26 грудня  2019 року о 14.00 год. відбудеться  засідання XXV  сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІ демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

 

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради.
 2. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Руда-Сілецька.
 3. Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер земельної ділянки 4622110100:18:000:0303).
 4. Про розгляд клопотання гр. Савченко А.В., Підкостельної М.М.
 5. Про уточнення площі земельної ділянки ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам’янка-Бузька.
 6. Про уточнення площі земельної ділянки гр. Юремчук О.П.
 7. Про поновлення договору оренди земельної  ділянки.
 8. Про зміну конфігурації земельної ділянки ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Кам’янка-Бузька.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення      товарного сільськогосподарського виробництва .
 10. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для розміщення та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
 11.  Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.
 12. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під Народним домом  с. Батятичі по вул. Івана Франка, 116.
 13. Про дозвіл на розробку детального плану території для влаштування готелю в м.Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка 9.
 14. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу  .
 16. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства .
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.
 18. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.
 19. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та      обслуговування нежитлової будівлі-майстерні в м. Кам’янка-Бузька по вул. Героїв      Небесної Сотні 36 «б».
 20. Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги в м. Кам’янка-Бузька по вул. Грушевського 2«а».
 21. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для      будівництва та  обслуговування  будівель  громадських та релігійних  організацій       РГ УПЦ КП парафії Різдва Пресвятої Богородиці у м.Кам’янка-Бузька перед        храмом Різдва Пресвятої Богородиці.
 22. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 23. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 24. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).
 25. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється в м. Кам’янка-Бузька по вул. Федьковича 47.
 26. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється в с. Руда по вул. Зелена 20.
 27. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, кадастровий номер - 4622184900:09:000:0085.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в м.Кам'янка-Бузька.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Кам'янка-Бузька по вул. Миру 6«а».
 32. Про припинення права користування земельною ділянкою.
 33. Про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення проєкту  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

 34. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №29 від 20.12.2018 р. «Про міський бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2019 рік»

 35. Різне.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано