Оголошення !  24 жовтня  2019 року об 14.00 год. відбудеться  засідання ХХІІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІ демократичного скликання. На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

Дата: 16.10.2019 16:18
Кількість переглядів: 635

Фото без опису     24 жовтня  2019 року об 14.00 год. відбудеться  засідання ХХІІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІ демократичного скликання.

      На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

 

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 29 від 20.12.2018 р. «Про міський бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2019 рік».
 2. Про затвердження Програми забезпечення енергозбереження, впорядкування зовнішнього естетичного вигляду адмінбудівлі та зміцнення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби  Кам’янка-Бузькому районі Львівської області на 2019 рік в новій редакції.
 3. Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.
 4. Про заслуховування інформації начальника Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУНП  у Львівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Кам’янка-Бузької ОТГ.
 5. Про укладення договору оренди нежитлових приміщень з КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ».
 6. Про списання з балансу МКП УЖКГ багатоквартирних будинків.
 7. Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер ділянки 4622183500:10:000:0086).
 8. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 9. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки на якій розташована котельня Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст.-ДЗ» по вул. Центральна 2, с.Сокіл.
 10. Про надання дозволу на розробку детального плану  території  Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст.-ДЗ» по вул. Підгірна 5, с.Сокіл.
 11. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Кам’янка-Бузька.
 12. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки та надання розробку детального плану території для ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Кам’янка-Бузька.
 13. Про дозвіл на розробку детального плану території Кам'янка-Бузького дошкільного навчального закладу № 5.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування нежитлових приміщень Кам’янка-Бузької  центральної районної лікарні в м. Кам’янка-Бузька по вул. Героїв Небесної Сотні 29 «а».
 15. Про виконання рішення Львівського окружного адміністративного суду.
 16. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва .
 17. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про затвердження детального плану території для  індивідуального гаражного будівництва по вул. Гвардійська (біля будинку № 52) в м. Кам’янка-Бузька .
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки на місцевості в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Попадюк М.О.
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Портухай Я.І.
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння.
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)Кам'янка-Бузької райспоживспілки.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) фермерського господарства «Воля».
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) фермерського господарства «МАРЕЦЬ».
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) сільсько-господарського приватного підприємства  «Норіта»
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) фермерського господарства «Свобода».
 28. Про внесення зміни в рішення сесії міської ради № 13 від 25.07.2019.
 29. Про внесення зміни в рішення сесії міської ради № 24 від 25.07.2019.
 30. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Гайок.
 31. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості в м.Кам'янка-Бузька по вул. Саксаганського 6.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Кам'янка-Бузька по вул. І.Павла ІІ, 6.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в м.Кам'янка-Бузька по вул. Героїв Небесної Сотні 36 «а».
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва .
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 38. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 39. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 40. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під об’єктом природно-заповідного фонду - Парк ім. Степана Бандери (Чорний парк), Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва ХІХ ст. в м. Кам’янка-Бузька.
 42. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування  будівель громадських та релігійних  організацій  РГ УАПЦ (ПЦУ) у м.Камянка-Бузька вул. Кам’яна Гора 8 а.
 43. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 44. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 45. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шкільна 9 без згоди суміжного землекористувача.
 46. Про припинення права користування земельною ділянкою.
 47. Про внесення змін до рішення сесії Кам’янка-Бузької міської ради від 20.12.2018 № 27
 48. Про прийняття звернення міської ради щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення.
 49. Про затвердження договорів
 50.  Різне

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано