Чемпіонат Львівської області з легкоатлетичного кросу серед команд ДЮСШ

Дата: 17.09.2019 14:31
Кількість переглядів: 503

Фото без опису

10 вересня 2019 в місті Новояворівськ відбувся Чемпіонат Львівської області з легкоатлетичного кросу серед команд ДЮСШ. Команда легкоатлетів Кам’янка-Бузької ДЮСШ в командному заліку стала бронзовим призером Чемпіонату поступившись досвідченим збірним Буської та Яворівської ДЮСШ. Лідер команди, учень Кам’янка-Бузького ВПУ №71 Пилип’юк Ігор приніс золоті очки в загальну скарбничку, ставши переможцем на двох дистанціях. Дистанцію у 1000м. Ігор здолав за 2 хв. 57,3с. і буквально через пів години задав лідерський темп на дистанції 2000м. і знов переміг з часом 6 хв. 38,2с.

Призерами змагань також стали Литвин Богдана (ЗОШ I-III ст.№1  м. Кам'янка-Бузька), Господінко Ольга, Водоніс Олег (ЗОШ I-III ст.№3 м. Кам'янка-Бузька), випускниці Камінська Андріана, Щебивовк Василина. Усі ці легкоатлети тренуються під пильним оком тренера-викладача Кам’янка-Бузької ДЮСШ Думич Лесі Юрівни. Вітаємо наших легкоатлетів та їх тренера із зайнятим другим призовим місцем.

Такому вдалому виступу легкоатлетів передував навчально-тренувальний збір в Карпатах. На гірських хребтах с. Яблуня Яремчанського району юні легкоатлети вдосконалювали свою спортивну майстерність, піднімали рівень загальної витривалості, гартувалися морально та фізично. Кращі та перспективні кросмени Кам’янка-Бузької ДЮСШ під час ранішніх тренувальних занять насолоджувались цілющим карпатським повітрям та милувались його краєвидами. Вечірні тренувальні кросові пробіги відбувались вздовж траси Яремче-Рахів. Родзинкою НТЗ були піші тривалі походи на курорт Буковель( пройдено більше 30км.), в смт. Ворохта (пройдено 16 км.). Завершальним акордом збору був туристичний похід на найвищу точку України  гору Говерлу у День Незалежності України 24 серпня 2019 року.