Прийом громадян
Дата: 29.08.2019 10:25
Кількість переглядів: 509
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056196/16b9a48783824b066fb5aa5130ac2a8c.jpg)
03.09.2019р в Кам'янка-Бузькому районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області, за адресою : м.Кам'янка-Бузька, вул. Я.Мудрого 17 б (2 поверх) відбудеться прийом громадян заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконачої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Салом Ю.А.
« повернутися