Оголошення ! 22 серпня 2019 року об 14.00 год. відбудеться засідання ХХ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІ демократичного скликання.

Дата: 09.08.2019 11:50
Кількість переглядів: 1188

Фото без опису

22 серпня  2019 року об 14.00 год. відбудеться  засідання ХХ сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІ демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

 

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 

1.Про внесення змін до рішення сесії міської ради №29 від 20.12.2018 р. «Про міський бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2019 рік».

2.Про прийняття у комунальну власність територіальної громади та взяття на баланс майна.

3.Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.

4.Про внесення змін до рішення міської ради №29 від 20.12.2018 р. «Про створення комісії по регулюванню земельних відносин».

5.Про внесення змін до Програми здійснення внесків Кам’янка-Бузькою  міською радою до статутних капіталів комунальних підприємств і установ ОТГ на 2019 рік затвердженої рішенням Кам’янка-Бузької міської ради від 20.12.2018 р. № 4.

6.Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

7.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

8.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

9.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.

10.Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва  та обслуговування закладів здоров’я та соціальної допомоги.

11.Про припинення дії договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

12.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки на місцевості в м. Кам’янка-Бузька по вул. Івана Павла ІІ, 6.

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

14.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

15.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

16.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

18.Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення нежитлової будівлі магазину по продажу промислових та продовольчих товарів в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка 9 «а».

19.Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва м. Кам’янка-Бузька по вул. Ліцейна.

20.Про затвердження детального плану території для нового будівництва цеху по виготовленню меблів в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка 76/3.

21.Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.

22.Про затвердження детального плану території для розміщення та обслуговування будівель торгівлі в м. Кам’янка-Бузька по вул. Федьковича 47.

23.Про висловлення позиції щодо розробки проекту відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель за межами с.Руда-Сілецька.

24.Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер ділянки 4622180800:05:000:0232).

25.Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер ділянки  4622110100:11:000:0216).

26.Про продаж права оренди земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) в м. Кам’янка-Бузька по вул. Ярослава Мудрого(кадастровий номер земельної ділянки 4622110100:01:005:0013).

27.Про припинення права користування земельною ділянкою.

28.Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано