Оголошення ! 25 липня  2019 року о 14.00 год. відбудеться  засідання ХІХ сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІ демократичного скликання.

Дата: 12.07.2019 19:17
Кількість переглядів: 745

Фото без опису

   На сесію запрошуються: депутати усіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 

 1. Про виконання міського бюджету  за І  півріччя 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №29 від 20.12.2018 р. «Про міський бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2019 рік».
 3. Про затвердження висновків суб’єкта оціночної діяльності про вартість об’єктів незалежної оцінки.
 4. Про укладення договору оренди  нежитлового приміщення.
 5. Про зміну назви та затвердження статутів в новій редакції Кам’янка-Бузьких закладів дошкільної освіти.
 6. Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які виставлятимуться на земельні торги для продажу права оренди, земельної ділянки для розміщення та обслуговування будівель торгівлі.
 7. Про продаж права оренди земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка (кадастровий номер земельної ділянки –4622110100:01:010:0213).
 8. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власністьземельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських буді-    вель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 10.  Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу. 
 13. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельних ділянок для розміщення та обслуговування нежитлових будівель ПАТ «Львівобленерго».
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 15. Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування комплексу нежитлових будівель в с.Забужжя по вул. І.Гонти 2«а».
 16. Про дозвіл на розробку детального плану території для виробничих потреб в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка 129 «а».
 17. Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування нежитлової будівлі - територіального центру соціального обслуговування в м.Кам'янка-Бузька по вул. Шевченка 135.
 18. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  будівель громадських та релігійних  організацій  РГ УАПЦ (ПЦУ) у м. Кам’янка-Бузька вул. Кам’яна Гора,8а.
 19. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 20. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.
 22. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку ОСББ «Ярослава Мудрого 2-10».
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня № 2 м. Кам’янка-Бузька.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під Народним домом в с.Обидів.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про об’єднання земельних ділянок комунальної власності в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка 76/3.
 27. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання в оренду земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 29. Про погодження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) без згоди суміжного землекористувача.
 30.  Різне.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано