СПРОЩЕНО ПРОЦЕДУРУ ЗМІНИ МЕТОДУ АВТЕНТИФІКАЦЇ ПАЦІЄНТА

Дата: 21.06.2019 10:30
Кількість переглядів: 673

Фото без опису

     Декларація про вибір лікаря - це важливий документ, що підтверджує вільний вибір пацієнта та його бажання отримувати послуги первинної медичної допомоги саме в цього лікаря.
    Щоб пацієнт міг подати, а лікар - належним чином оформити - декларацію, особу пацієнта потрібно підтвердити (автентифікувати).
      Це можна робити двома способами (методами автентифікації):
- за номером телефону (онлайн-метод автентифікації);
- за документами (офлайн-метод автентифікації).
     При виборі методу автентифікації за номером телефону в декларації в електронній системі охорони здоров'я робиться відповідна позначка, а в декларації вказується номер мобільного телефону пацієнта. 
    Саме на цей номер приходить смс з кодом для підтвердження того, що телефон належить особі, котра підписує декларацію.
    Саме цей номер буде використовуватись для отримання повідомлення з номером та кодом підтвердження електронного рецепту на лікарські засоби за програмою “Доступні ліки”. 
    Але іноді виникають ситуації, коли пацієнту потрібно змінити номер телефону в електронній системі охорони здоров'я, вказаний при поданні декларації. І тоді алгоритм дій повинен бути такий:

- потрібно звернутися до НСЗУ з запитом на зміну методу автентифікації - відтепер це можна зробити за спрощеною процедурою - через онлайн форму на сайті НСЗУ (розділ Громадянам, підрозділ Користувачам ЕСОЗ);
- за поданим запитом пацієнта Національною службою здоров'я України скидається позначення методу автентифікації в електронній системі охорони здоров'я. Тобто з’являється можливість оновити номер телефону пацієнта;
- для цього протягом декількох днів після подання запиту та за потреби пацієнт може прийти на прийом до свого лікаря та подати нову декларацію з внесенням актуального номеру телефону пацієнта.
    Для більш детальної інформації щодо зміни методу автентифікації або припинення дії декларації звертайтесь до контакт-центру НСЗУ за коротким номером 
16-77.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано