Оголошення! 27 червня 2019 року об 14.00 год. відбудеться засідання ХVІІІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІ демократичного скликання.

Дата: 07.06.2019 15:03
Кількість переглядів: 650

Фото без описуНа сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін та доповнень у рішення сесій Кам'янка-Бузької міської ради.
 2. Про внесення змін до  Плану соціально-економічного розвитку Кам’янка-Бузької  об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік.
 3. Про затвердження Програми проведення реабілітаційних заходів Кам’янка-Бузькою районною асоціацією інвалідів  ЛОАІ ВОІ СОІУ для осіб з інвалідністю  Кам’янка-Бузької ОТГ на 2019 рік.
 4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №29 від 20.12.2018 р. «Про міський бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2019 рік».
 5. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади та взяття на баланс майна.
 6. Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.
 7. Про передачу майна та матеріальних  запасів на баланс КП «Кам’янкаводоканал».
 8. Про місцеві податки  і збори на території Кам’янка-Бузької міської ради на 2020 рік.
 9. Про затвердження Положень про відділи Кам’янка-Бузької міської ради.
 10. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування нежитлового  приміщення стоматологічного кабінету по вул.  Шевченка 33 «а» (приміщення 1).
 11. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  встановлення та обслуговування пам’ятного  знаку Кам'янецько-Струмилового Євангелія 1411 року.
 12.  Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  розміщення та обслуговування комплексу будівель в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка 74 «д».
 13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування  будівель громадських та релігійних  організацій  РГ УАПЦ (ПЦУ) у м.Кам’янка-Бузька вул.Кам’яна Гора,8.
 15. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).
 16. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 19. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельної ділянки, кадастровий номер - 4622180800:05:000:0222.
 20. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, кадастровий номер - 4622183000:15:000:0211.
 21. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, кадастровий номер - 4622184900:09:000:0082.
 22. Про  проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в м. Кам’янка-Бузька по вул. Івана Павла ІІ, будинок 6.
 23. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 24. Про дозвіл на розробку детального плану території для виробничих потреб в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка 76/3.
 25. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 30. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу .
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  розміщення і  обслуговування будівлі торгівлі.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.
 34. Про погодження  технічної документації  із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) без згоди суміжного землекористувача.
 35. Про внесення змін в рішення сесії міської ради.
 36. Різне.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано