Положення про відшкодування вартості доїльного обладнання та обладнання для переробки, зберігання молока, обладнання для заготівлі та переробки кормів особистим селянським господарствам та сімейним фермам, які утримують від 3 до 20 корів ...

Дата: 03.06.2019 10:12
Кількість переглядів: 517

Фото без опису

Згідно рішення сесії Камянка-Бузької міської ради №6 від 23.05.2019 р. "Про Порядок використання коштів місцевого  бюджету на виконання заходів Програм  у галузі АПК", затверджено Положення про відшкодування  вартості доїльного обладнання та обладнання для переробки, зберігання молока, обладнання для заготівлі та переробки кормів особистим селянським господарствам та сімейним фермам, які утримують від 3 до 20 корів, шляхом компенсації витрат в розмірі 50 %, але не більше 10,0 тис. грн. на одне особисте селянське господарство населення або сімейну ферму., згідно якого:

 

1. Кошти місцевого бюджету на відшкодування вартості доїльного обладнання та обладнання для переробки, зберігання молока, обладнання для заготівлі та переробки кормів особистим селянським господарствам та сімейним фермам, які утримують від 3 до 20 корів, шляхом компенсації витрат в розмірі 50%, але не більше 10,0 тис. грн. на одне особисте селянське господарство населення або сімейну ферму.

2. Для визначення учасників напрямку Програми, які мають право на одержання часткової компенсації, розпорядженням міського голови створюється Комісія. Очолює Комісію заступник міського голови, До складу Комісії включаються спеціалісти міської ради, спеціаліст районного підрозділу Держпродспоживслужби (за згодою), епізоотолог Кам’янка-Бузької районної державної лікарні ветеринарної медицини (за згодою), голова постійної комісії мандатної з питань депутатської діяльності та етики, прав людини, протидії та запобіганню корупції, інвестиційної і регуляторної політики, розвитку підприємства, фермерства та АПК.

3. Для отримання відшкодування претенденти на участь у Програмі подають до Комісії такі документи:

а) заяву на участь у Програмі;

б)  копія рахунку про придбання даного обладнання, та копію квитанції про оплату;

в) довідку міської ради, погоджену Кам’янка-Бузькою районною державною лікарнею ветеринарної медицини, про наявність корів, в якій зазначається ідентифікаційний номер, серія і номер паспорта корови та ветеринарної картки до паспорта;

г) копія паспорта та картки фізичної особи – платника податків;

ґ) інформацію про відкриті рахунки в установах банку;

д) письмову згоду на обробку персональних даних;

е) письмове зобов’язання про повернення у місячний термін коштів до місцевого бюджету в разі зменшення поголів’я корів на 1 січня наступного року.

4. Заява та документи розглядаються і перевіряються Комісією у порядку черговості їх реєстрації.

5. На підставі рішення Комісії, складається Відомість (додаток 2) осіб-одержувачів відшкодування, та подається для перерахування коштів на рахунки учасників Програми.

6. У разі порушень зобов’язань, визначених Положення, Кам’янка-Бузька міська рада вчиняє дії щодо повернення зазначених коштів згідно з умовами цього Положення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано