Запрошення на навчання у НУ "Львівська політехніка"

Дата: 13.05.2019 16:58
Кількість переглядів: 593

Національний університет «Львівська політехніка» кафедра адміністративного та фінансового менеджменту пропонує здобути вищу освіту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Магістерська програма  для осіб, що перебувають на державній службі, пропонує:

 • сучасну програму підготовки службовців  в межах програми викладаються дисципліни, що закладають базові компетенції відповідно до Стратегії реформування державного управління;
 • зручну форму навчання (заочна) – дає можливість поєднувати навчання з роботою;
 • нові форми та методики викладання – викладачами є відомі науковці, визнані практики державної служби та політики, у тому числі розробники реформ у сфері публічного управління та адміністрування, які використовують інтерактивні методики навчання.

 

Також пропонується пройти професійний курс у Вищій школі публічного лідерства за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування у сфері охорони здоров’я», по закінченню якої видається сертифікат. Викладачами у Вищій школі є закордонні фахівці та практики.

 

Як стати студентом?

Для вступу на комерцію:

 1. Диплом бакалавра (магістра, спеціаліста) з будь якої спеціальності;
 2. ЗНО з іноземної мови (реєстрація з 13 травня по 3 червня у I навчальному корпусі НУ «Львівська політехніка» кім. 105 (вул. Карпінського, 24) ЗНО буде проводитись  2 липня);
 3. Копії диплому з додатком завірені у встановленому порядку, паспорту та ідентифікаційного коду, копія трудової книжки ( для держслужбовців та посадових осіб), копія військового квитка або приписного свідоцтва, 4 фотокартки 3х4.

Для вступу на бюджет:

 1. Диплом бакалавра (магістра, спеціаліста) з будь якої спеціальності;
 2. Копії диплому з додатком завірені у встановленому порядку, паспорту та ідентифікаційного коду, копія трудової книжки (для держслужбовців та посадових осіб), копія військового квитка або приписного свідоцтва, 4 фотокартки 3х4.
 3. Без ЗНО.

 

Прийом документів відбувається з 01.04.2019 р. по 23.07.2019 р. у I навчальному корпусі НУ «Львівська політехніка» кім. 108 (вул. Карпінського, 24).

Термін проведення додаткового вступного випробування у формі співбесіди з питань, що стосуються державного управління, відповідно до Положення про проведення співбесіди зі вступниками до Університету та Регламенту з 13 травня до 31 травня, з 5 липня до 23 липня.

Терміни проведення фахового вступного випробування (з основ держави і права та основ економіки) і випробування з іноземної мови з 24 по 26 липня.

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників з наданням рекомендацій 5 серпня.

 

Додаткові програми в університеті Ле-Ман (Франція) за спеціальністю «Політика аналізу публічних та економічних даних:

 • в макроекономіці;
 • в мікроекономіці;
 • в публічному управлінні;
 • в економетрії;
 • в статистиці.

Навчання відбувається англійською мовою. Вартість навчання в університеті Ле-Ман 700 євро.

 

Кожного року студенти ОКР «магістр» спеціальності «Публічне управління та адміністрування» проходять стажування у Німеччині.

Студенти матимуть змогу ознайомитися з державним устроєм ФРН, інституціями та законодавчими особливостями ЄС та ФРН.

Крім стажування студенти матимуть змогу ознайомитися з памятками архітектури Тюрингії, відвідати місцеві музеї. Також це прекрасна можливість налагодити контакти з державними службовцями ФРН, провідними науковцями та викладачами у сфері державного управління.

Міністерство внутрішніх і комунальних справ Тюрингії висловлює свою готовність офіційно забезпечити проживання і харчування для 20 студентів.

Окрім можливості здобути компетенції, знання та навички, необхідні для успішної кар’єри державного службовця в нових умовах, магістерська програма – це чудова нагода зустрітися з однодумцями і разом з досвідченими наставниками згодом творити майбутнє нашої країни.Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано