Кам’янка-Бузька ДПІ Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області інформує!

Дата: 22.04.2019 15:25
Кількість переглядів: 570

Фото без описуДо уваги громадян !

    Кам’янка-Бузька ДПІ Червоноградського управління  Головного управління  ДФС у Львівській області нагадує, що завершується кампанія декларування для громадян, які зобов’язані задекларувати доходи, отримані впродовж 2018 року та для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність,

     Граничний строк подання декларації про майновий стан і доходи за  2018 рік – 02 травня 2019 року.

 

Для застосування пільги з земельного податку необхідно до 1 травня подати заяву

 

    Кам’янка-Бузька ДПІ Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області нагадує громадянам, які мають у власності земельні ділянки або є землекористувачами, що контролюючими органами щорічно до 1 травня проводиться облік платників земельного податку (далі – податок).

Норми передбачені ст. 287 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). 

Пунктом 281.1 ст. 281 ПКУ встановлено перелік категорій громадян, які звільняються від земельного податку, а саме:

? інваліди І і ІІ групи;

? фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

? пенсіонери (за віком);

? ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

? фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку відповідної категорій фізичних осіб поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм:

? для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;

? для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, у містах – не більш як 0,10 гектара;

? для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;

? для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;

? для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

Відповідно до п. 281.4 ст. 281 ПКУ, якщо громадянин, який належить до пільгової категорії, має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, йому необхідно до 1 травня поточного року подати письмову заяву у довільній формі до податкової інспекції за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги.

Пільга починає застосовуватися до обраних земельних ділянок з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву.

 

Понад 9790 адміністративних послуг надано податківцями Центрів обслуговування платників Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області з початку року.

 

      За перший квартал 2019 року в Центрах обслуговування платників Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області фахівцями Червоноградської державної податкової інспекції, Жовківської державної податкової інспекції, Радехівської державної податкової інспекції, Кам’янка-Бузької державної податкової інспекції та Сокальської державної податкової інспекції  надано 9790 адміністративних послуг.

       Найбільшою популярністю користувались послуги з видачі картки платника податків, яких протягом трьох місяців 2019 року надано 4690. Зареєстровано 690 платників єдиного податку, 772 книг обліку доходів і витрат, 128 реєстраторів розрахункових операцій, 696 книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок. Видано 584 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, 1332 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми та джерела виплачених доходів та утриманих податків, 711 витягів з реєстру платників єдиного податку, 77 довідки про підтвердження статусу податкового резидента України.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано