Зустріч із представниками Головного територіального управління юстиції у Львівській області
Дата: 12.02.2019 16:36
Кількість переглядів: 1123
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056196/27087e4ad6f57a3ff458e521b3aff681.jpg)
12.02.2019 року відбулася зустріч Кам"янка-Бузького міського голови Омеляна О.Я. з представниками Головного територіального управління юстиції у Львівській області, а саме: начальником Відділу державної реєстрації актів цивільного стану - Управління державної реєстрації Оливою І.С., начальником фінансового та матеріально-технічного забезпечення Мерза О.І., начальником відділу матеріально-технічного забезпечення Урбаном О.С. та начальником Кам'янка-Бузького РВ ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області Кук Н.І.
Обговорено питання щодо облаштування приміщення Кам'янка-Бузького РВ ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області згідно Європейського зразка "Open Space".
« повернутися