Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Дата: 06.02.2019 17:25
Кількість переглядів: 638

Фото без опису

6 лютого відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кам’янка-Бузькій районній державній адміністрації з питання встановлення факту несанкціонованого викидання відходів з переробки свинини на території Зубівмостівського старостинського округу Кам’янка-Бузької ОТГ.

Начальник Кам’янка-Бузького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Володимир Комар проінформував присутніх, що комісією у складі начальника Кам’янка-Бузького районного управління Держпродспоживслужби, начальника Кам’янка-Бузької районної лікарні державної ветеринарної медицини та старости Зубів-Мостівського старостинського округу встановлено несанкціоноване викидання відходів з переробки свинини на території Зубів-Мостівського старостинського округу Кам’янка-Бузької міської ради, які було виявлено місцевими жителями на відстані 2 км від меж с. Зубів Міст, про що складено відповідний акт. Зокрема, при виїзді на місце встановлено, що вказані відходи у кількості біля 3-4 тони були викинуті невідомими особами у непризначеному для скидання відходів переробки харчових продуктів місці.

Вжитими заходами забезпечено прибирання виявлених відходів та їх транспортування для подальшої утилізації до Жовківської філії «Укрветсанзавод», а також проведення повної дезінфекції місця скидання відходів тваринного походження.

За результатами засідання та з метою запобігання можливої загрози екологічній безпеці району та для профілактики потенційного розповсюдження африканської чуми свиней Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Кам’янка-Бузькій районній державній адміністрації вирішила: Кам’янка-Бузькому районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області надати інформацію стосовно всіх господарюючих суб’єктів району, які здійснюють діяльність у сфері переробки продуктів тваринного походження; надати інформацію стосовно контрольних заходів за 2018-2019 роки, проведених Кам’янка-Бузьким районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області у господарюючих суб’єктів району, які здійснюють діяльність у сфері переробки продуктів тваринного походження. Державній екологічній інспекції у Львівській області: детально обстежити територію скидання відходів та провести оцінку завданої шкоди зовнішньому середовищу та надати рекомендації щодо мінімізації наслідків викидання відходів у непризначеному для цього місці. Кам’янка-Бузькій міській раді провести заходи щодо повного прибирання виявлених відходів. Кам’янка-Бузькому ВП ГУ Національної поліції у Львівській області провести розслідування інциденту з несанкціонованого викидання відходів тваринного походження у непризначеному для цього місці та в межах компетенції надати інформацію комісії про результати розслідування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано