A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’янка-Бузька об'єднана територіальна громада
Львівська область, Кам’янка-Бузький район

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для будівництва та обслуговування будівель господарського двору ( свинокомплекс) на земельних ділянках , наданих

Дата: 14.11.2018 14:26
Кількість переглядів: 542

         Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для будівництва  та обслуговування будівель господарського двору ( свинокомплекс) на  земельних ділянках , наданих в оренду ФГ « Смерічка Еко»  для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Кам’янка-Бузької міської ради

 

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» з метою ознайомлення членів територіальної громади з проектом детального плану території для будівництва  та обслуговування будівель господарського двору ( свинокомплекс) на  земельних ділянках , наданих в оренду ФГ « Смерічка Еко»  для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Кам’янка-Бузької міської ради. Міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаної містобудівної документації.

Основні техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації розміщені на сайті міської ради за адресою: https://kbmr.gov.ua/

Замовник – Кам’янка-Бузька РДА

Розробник – ТзОВ « Галицький інститут проектів ».

Для ознайомлення проект детального плану території для будівництва  та обслуговування будівель господарського двору  ( свинокомплекс) на  земельних ділянках , наданих в оренду ФГ « Смерічка Еко »  для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Кам’янка-Бузької міської ради.

Детальний план  знаходиться в приміщенні міської ради за адресою вул. Шевченка 2 (І поверх, кабінет № 1). Пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються для реєстрації в міську раду на протязі одного місяця з дня оприлюднення повідомлення за адресою вул. Шевченка 2 (ІІ поверх).

 

 

       Міський голова                                                 О.Омелян


Коментарі:

Ольга Забавка
2018-11-22 06:51:17

Вистачить,що надали в оренлу землі льонозаводу,вся територія зарита гнилою картоплею і морквою,а дорогу не зробили досі і Любомир Різник продав пісок ,розрив всю околицю.

Роман
2018-11-20 14:35:35

: https://kbmr.gov.ua/ - відсутня технічна документація

Відповідь адміністратора:

https://gromada.org.ua/gromada/kam-buzka/news/1542200277/ ПС.Техдокументація наявна в земельному відділі Кам-Бузької міської ради.

2018-11-21 09:08:07

Додати коментар


« повернутися

gromada.org.ua

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи впливатиме децентралізація влади на покращення соціально-економічного розвитку міста?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано