Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для будівництва  і обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка)  в с.Рожанка вул.Вишнева

Дата: 14.11.2018 14:20
Кількість переглядів: 595

Фото без опису

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для будівництва  і обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка)  в с.Рожанка вул.Вишнева

 

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» з метою ознайомлення членів територіальної громади з проектом детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка)   в с.Рожанка вул.. Вишнева, міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаної містобудівної документації.

Основні техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації розміщені на сайті міської ради за адресою: https://kbmr.gov.ua/.

Замовник – Кам’янка-Бузька міська рада.

Розробник – ПП « Центр  Європейського розвитку ».

Для ознайомлення проект детального плану території для будівництва і обслуговування  житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка)  у с.Рожанка вул.. Вишнева. Детальний план  знаходиться в приміщенні міської ради за адресою вул. Шевченка 2 (І поверх, кабінет № 1). Пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються для реєстрації в міську раду на протязі одного місяця з дня оприлюднення повідомлення за адресою вул. Шевченка 2 (ІІ поверх).

 

 

 

       Міський голова                                                 О.Омелян

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано