Рішення сесії міської ради №0 «Рішення XLІV сесії міської ради VIII скликання від 30 травня 2024р»

Кількість переглядів: 55
Скликання: VIII скликання
Сесія: XLIV сесія (30.05.2024р)
Тип документу: Рішення сесії міської ради
Дата: 04.06.2024
Номер документу: 0
Назва документу: Рішення XLІV сесії міської ради VIII скликання від 30 травня 2024р
Прикріплені файли:

Протокол XLІV сесії міської ради VIII скликання від 30 травня 2024р

1.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

3.Про надання дозволу на виготовлення    технічної документації із землеустрою щодо    встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

4.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення городництва.

5.Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 26.10.2023 №16.

6. Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 25.04.2024 №14.

7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення       (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

9.Про об’єднання земельних ділянок комунальної власності Кам’янка-Бузької міської ради (за межею с.Батятичі).

10.Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється в с.Деревляни, вул.Т.Шевченка.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення комунальної власності для збереження та використання пам’яток природи (04.10).

12.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель оборони в

м.Кам’янка-Бузька по вул.Івана Франка.

13.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель оборони в м.Кам’янка-Бузька по вул.Гвардійська.

14.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель оборони в м.Кам’янка-Бузька по вул.Кам’яна Гора.

15.Про передачу в оренду земельних ділянок для товарного сільськогосподарського виробництва під польовими дорогами.

16.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межею населених пунктів.

17.Про передачу в оренду земельних ділянок для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва.

18.Про затвердження проєкту відведення земельної ділянки в оренду  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

19.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межею с.Деревляни.

20.Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Липниківська в с.Липники

21.Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Соснова в с. Верени, Львівського району Львівської області.

22.Про затвердження детального плану території для розміщення та обслуговування  будівель торгівлі в м.Кам’янка-Бузька по вул. Іоана Павла ІІ Львівського району, Львівської області.

23.Про внесення змін до Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності, затвердженого рішення VIII сесії VIII скликання №45 від 25 березня 2021 року «Про включення об’єктів до Переліку першого та другого типу об’єктів комунальної власності Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області» та передачу в оренду майна.

24.Про затвердження Програми управління майном комунальної форми власності Кам’янка-Бузької міської ради на 2024-2025 роки.

25.Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 14.12.2023 № 25  «Про місцевий бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2024 рік».

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

26.Про внесення змін до бюджетних програм.

27.Про затвердження Програми матеріальної підтримки Львівського районного управління поліції №1 ГУНП у Львівській області та його територіальних підрозділів з забезпечення матеріально-технічної бази, покращення охорони публічного порядку та безпеки на території Кам’янка-Бузької територіальної громади на 2024 рік.

28.Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації “БожеВільні” для релігійного та національно-патріотичного виховання молоді на території  Кам’янка-Бузької  територіальної громади на 2024 рік.

29.Про внесення змін в рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 16.12.2021 № 16 .

30.Про внесення змін у рішення сесії Кам’янка-Бузької міської ради  від 12 листопада 2020 року  № 18 .

31.Про затвердження Положення про Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам’янка-Бузької міської ради в новій редакції.

32.Про внесення змін до рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 22.03.2018  № 3.

33.Про затвердження Положення про порядок проведення громадських слухань з питань освіти та внесення змін до рішення від 27 квітня2023 року №45 «Про затвердження Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Кам’янка-Бузької територіальної громади на 2023-2027 роки».

34.Про затвердження актів приймання-передачі  майна та матеріальних цінностей.

35.Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації  «Желдець» для релігійного та національно-патріотичного виховання молодого покоління дитячого християнського табору «ВОСКРЕСІННЯ»  на 2024 рік.


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано