Рішення сесії міської ради №0 «Рішення XХXV сесії міської ради VIII скликання від 27 липня 2023р»

Кількість переглядів: 201
Скликання: VIII скликання
Сесія: XXXV сесія (27.07.2023р)
Тип документу: Рішення сесії міської ради
Дата: 28.07.2023
Номер документу: 0
Назва документу: Рішення XХXV сесії міської ради VIII скликання від 27 липня 2023р
Прикріплені файли:

1. Про затвердження проєкту відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та продаж права її оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону)       

2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межею м.Кам’янка-Бузька.

3. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

4. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії та надання земельної ділянки у користування на умовах оренди за межею с.Прибужани.

5. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення в с.Дернів по вул.Мазепи Гетьмана 2 «в».

7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м.Кам’янка-Бузька по вул.Шевченка 72.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

9. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Кам’янка-Бузька по вул. Драгоманова 46 без згоди суміжного землекористувача.

10. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для гаражного будівництва в м.Кам’янка-Бузька по вул.Шевченка 93/2 без згоди суміжних землекористувачів.

11. Про припинення права користування земельною ділянкою на умовах оренди для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

12. Про об’єднання земельних ділянок комунальної власності в м.Кам’янка-Бузька по вул.Саксаганського 6 «а».               

13. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального  гаражу по вул. Промислова,  в м.Кам’янка-Бузька, Львівської області

14. Про затвердження детального плану території для будівництва закладу харчування  (дитячого кафе) по вул.Незалежності,16 в м. Кам’янка-Бузька

15. Про затвердження детального плану території для розміщення та обслуговування  багатоквартирного житлового будинку та господарських будівель  у  м. Кам’янка-Бузька   по вул.Незалежності,3, Львівської обл.

16. Про надання дозволу на розробку детального плану території для  обслуговування існуючої нежитлової будівлі (склад) по вул. Маньковського, 24 в с. Стрептів

17. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченка,45в с. Дернів

18. Про надання дозволу на розробку детального плану території для обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Героїв  Євромайдану,1а в с. Забужжя

19. Про надання дозволу на розробку детального плану території для  обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Героїв  Небесної Сотні,26 в м. Кам’янка-Бузька

20. Про надання дозволу на розробку детального плану території для обслуговування існуючої нежитлової будівлі (корівник) по вул. Вишнева, 86а в с. Рожанка.

21. Про надання дозволу на розробку детального плану території для обслуговування існуючої нежитлової будівлі  по вул. Франка І., 16а в м.  Кам’янка-Бузька.

22. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Саксаганського в м. Кам’янка-Бузька.

23.Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2023 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

24. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 15.12.2022 № 24  «Про місцевий бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2023 рік».

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

25.Про роботу комунальних закладів громади.

26.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

27.Про внесення змін до бюджетних програм.

28.Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

29. Про надання дозволу на укладення договору суперфіцію.

30. Про внесення змін та доповнень до Переліку адміністративних послуг, які надаються через/та Центр надання адміністративних послуг Кам’янка-Бузької міської ради

31.Про дострокове припинення повноважень депутата Кам’янка-Бузької міської ради ЗАЙЦЕВОЇ Світлани Мирославівни.

32. Про виключення з  переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

 

Протокол пленарного засідання  ХХХV сесії міської ради VIІІ скликання від 27.07.2023 року


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано