Рішення сесії міської ради №0 «Рішення XХХ сесії міської ради VIII скликання від 02 лютого 2023р»

Кількість переглядів: 405
Скликання: VIII скликання
Сесія: XXX сесія (02.02.2023р)
Тип документу: Рішення сесії міської ради
Дата: 07.02.2023
Номер документу: 0
Назва документу: Рішення XХХ сесії міської ради VIII скликання від 02 лютого 2023р
Прикріплені файли:

1. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування   житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченка,  в с. Деревляни, Львівської області.

2. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування   житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Польова,  в с. Сокіл, Львівської області.

3. Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування   житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Липниківська,  в с. Батятичі, Львівської області.

4. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування   житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Івана Франка,  в с. Батятичі, Львівської області.

5. Про затвердження детального плану території для розміщення та обслуговування  багатоквартирного житлового будинку та приналежних йому споруд у  м. Кам’янка-Бузька   по вул.Грушевського,7, Львівської обл.

6. Про затвердження детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки із земель «Для ведення особистого селянського господарства» на землі «Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул. Миру в с. Прибужани, Львівської області.

7. Про надання дозволу на розробку детального плану території для обслуговування гаражу по вул. Героїв Небесної Сотні 2/18 в м.Кам’янка-Бузька.

8. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва складських приміщень та зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського призначення під виробничу територію по вул. Миру 55 в с. Прибужани

9.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності за межею с.Батятичі  (кадастровий номер - 4622180800:05:000:0189)

10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки ботанічної пам’ятки природи  «Коло Бадівського»  за межею с.Батятичі.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок для ведення фермерського господарства  гр. Бурко А.Я.

12.  Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межею с.Руда Сілецька

13.  Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  с.Батятичі вул.Кринична 6 «в»

14. Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  для  розміщення та експлуатації основних,  підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  в с.Батятичі вул.Кринична 6 «б», 6 «г», 6 «д»

15.Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за межею с.Руда.

16. Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється в с.Руда

17. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для  будівництва та обслуговування інших будівель громадської  забудови в м.Кам’янка-Бузька вул.Шевченка 74«г»

18. Про припинення права користування земельною ділянкою

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей ВПУ №71 м.Кам’янка-Бузька

20. Про заміну сторони в договорі оренди земельної ділянки 

21. Про затвердження проєкту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки цільове  призначення якої змінюється за межею с.Прибужани

22. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для обслуговування нежитлової будівлі (корівника) в с.Липники вул.Липниківська

23. Про погодження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Забужжя, вул.Героїв Євромайдану 14

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

25. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

27. Про виконання міського бюджету за 2022 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

28.Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 15.12.2022№ 24  «Про місцевий бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2023 рік»

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

29.Про затвердження договорів

30. Про затвердження звітів про виконання місцевих Програм у 2022 році.

Додатки до ріш №30

31. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

32. Про надання дозволу на продаж майна.

33. Про внесення змін до Положення про старостинські округи Кам’янка-Бузької територіальної громади.

34. Про затвердження плану  роботи та плану діяльності Кам’янка-Бузької міської ради на 2023 рік.

35.Про внесення змін до складу постійних комісій міської ради.

36. Про надання дозволу на передачу основних засобів.

37.Про внесення змін до Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності, затвердженого рішення VIII сесії VIII скликання №45 від 25 березня 2021 року «Про включення об’єктів до Переліку першого та другого типу об’єктів комунальної власності Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області».

Додаток до ріш №37

38. Про внесення змін в рішення Кам’янка-Бузької міської ради №43 від 29.09.2022 «Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Кам’янка-Бузької територіальної громади»

39.Про внесення змін до бюджетних програм.

40.Про дострокове припинення повноважень депутата Кам’янка-Бузької міської ради Шайноги Оксани Степанівни.

Протокол пленарного засідання  ХХХ сесії міської ради VIІІ скликання від 02.02.2023 року  


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано