Оголошення! 28 вересня 2023 року о 10.00 год. на першому поверсі в Сесійній залі Кам'янка-Бузької міської ради відбудеться засідання XХХVIІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІI демократичного скликання.

Дата: 22.09.2023 14:53
Кількість переглядів: 144

Фото без описуОголошення! 28 вересня 2023 року о 10.00 год. на першому поверсі в Сесійній залі Кам'янка-Бузької міської ради відбудеться засідання XХХVIІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІI демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати Кам’янка-Бузької міської ради  VІІI   

   демократичного скликання.

На порядок денний виносяться такі питання:

 

28 вересня 2023  року                                                м. Кам’янка-Бузька

 

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.  

2. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування магазину в с.Дернів вул.Шевченка 2.

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення молитовного будинку в м.Кам’янка-Бузька, вул.Оранжерейна 10 «а».

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТзОВ «Агро Л В Лімітед».

5. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд з вбудованим магазином в с.Желдець вул. Вишнева 27 «а».

6. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Ягідня, вул.Сонячна 33 без згоди суміжних землекористувачів.

7. Про внесення змін в рішення сесії міської ради №46 від 23.12.2021р.

8. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Кам’янка-Бузька, вул.Драгоманова 46.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та включення до переліку земельних ділянок прово оренди на яку  виставляється на земельні торги окремими лотами та продаж права оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) за межею с.Стрептів  (кадастровий номер 4622186600:08:000:0199).

12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та включення до переліку земельних ділянок прово оренди на яку  виставляється на земельні торги окремими лотами та продаж права оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) за межею с.Стрептів. (кадастровий номер 4622186600:08:000:0200).

13. Про погодження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

в оренду для іншого сільськогосподарського призначення   за межами населених пунктів Кам’янка-Бузької міської ради,  без згоди суміжних землекористувачів.

14. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Дальнич, вул.Шептицького А., 30 без згоди суміжного землекористувача.

15. Затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку ОСББ «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ-93».

16. Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Садова,13 в с. Зубів Міст,

Львівської області.

17. Про затвердження детального плану території для будівництва складських приміщень та зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського

господарства під виробничу територію по вул. Миру 55 в с. Прибужани.

18. Про затвердження детального плану території для обслуговування існуючої нежитлової будівлі по вул. Героїв Євромайданув с. Забужжя.

19.  Про затвердження звіту про незалежну  оцінку комунального майна.

20. Про створення та найменування скверу на розі вулиць Незалежності та Річна в м. Кам’янка-Бузька.

21. Про внесення змін до бюджетних програм.

22. Про затвердження Програми надання шефської допомоги військовій частині А2678 на 2023  рік.

23. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 15.12.2022№ 24  «Про місцевий бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2023 рік».

24. Про передачу на баланс.

25. Про звіт старости Желдецького старостинського округу про виконання повноважень.

26. Про затвердження Програми фінансової підтримки благодійної організації “Благодійний фонд “Добрий Самарянин м.Кам’янка-Бузька” на 2023 рік

27. Різне.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано