Звіт дільничних офіцерів поліції Кам’янка-Бузького  ВП ГУНП.

Дата: 11.12.2020 15:50
Кількість переглядів: 778

Звіт

дільничних офіцерів поліції СППП Кам’янка-Бузького  ВП ГУНП у Львівській області про стан дотримання правопорядку на території Кам’янка-Бузької міської ради з 01.07.2020 по 11.12.2020 року

         Територію Кам’янка-Бузької міської ради (ОТГ), протягом другого півріччя 2020 року обслуговували   ДОП СППП Кам’янка-Бузького ВП лейтенант поліції Куць М.Р. та ДОП СППП Кам’янка-Бузького ВП, рядовий поліції Романчак Г.В.

        На обслуговуваній дільниці м. Кам’янка-Бузька згідно робочого плану проводиться робота по розкриттю злочинів, які вчинені або готуються та попередження злочинів, притягнення винних осіб до відповідальності згідно чинного законодавства України, усуненню причин та умов, які призводять до вчинення правопорушень. Здійснюється розгляд скарг, заяв та повідомлень про кримінальні та інші правопорушення.

        Так, до адміністративної відповідальності дільничними офіцерами поліції, які обслуговували територію Кам’янка-Бузької адміністративної зони, притягались громадяни за такими статтями:

- ст. 178 КУпАП  (розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та поява у громадських місцях у п’яному вигляді),

- 175-1 (куріння в громадському місці),

- 156 ч.2 ч.3 (порушення правил торгівлі алкогольних напоїв),

- 173-2 ч.1 та ч.2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування),

- 173 (дрібне хуліганство),

- 176 (виготовлення, зберігання самогону),

- 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях),

- 192 (порушення громадянами строків реєстрації зброї),

- 183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб),

- 44-3 (порушення правил щодо карантину людей).

ДОП СППП Кам’янка-Бузького ВП л-нт. поліції  Куць М.Р. складено –39 адмін. протоколів та розкрито 6 злочинів, які в подальшому були направлені в суд.

ДОП СППП Кам’янка-Бузького ВП рядовим поліції Романчак Г.В., складено 23 адмін. протоколів та розкрито 3 злочинів, які в подальшому були направлені в суд.

          Проводиться профілактична робота та робота по упорядкуванні закладів, де дозволено продаж спиртного, так як дані заклади відвідують як неповнолітні, так і малолітні особи, особливо в нічний час, профілактика правопорушень пов’язаних із вчиненням домашнього насильства, проводиться індивідуально – профілактична робота з особами, які перебувають  під адміністративним наглядом у формі проведення профілактичних бесід про неприпустимість протиправної поведінки, роз’яснення наслідків протиправної поведінки, застосування заходів адміністративної чи кримінальної відповідальності.

          На даний час на території м. Кам’янка-Бузька під адміністративним наглядом перебувають дві особи, з якими проводиться  індивідуально-профілактична робота, спрямована на їх виправлення та перевиховання. В процесі індивідуальної профілактики безпосередній вплив здійснюється не лише на адміністративно  наглядову особу, а й на її найближче оточення з метою недопущення злочину і формування законослухняної поведінки, внаслідок порушення правил адмін нагляду до даних осіб застосовуються методи примусу у формах застосування заходів адміністративної відповідальності, продовження терміну адміністративного нагляду, збільшення обсягу обмежень піднаглядному.

           Окрім залучення дільничних офіцерів поліції до несення служби під час надзвичайних подій (планів перехватів, тривог), а також заходів пов’язаних з несенням служби за межами району, дільничними офіцерами поліції  проводились заходи під час вихідних та святкових днів спрямовані на дотримання правил карантину та профілактика осіб, які потенційно підпадають  під групу «ризику», щодо захворювання короновірусом COVID-19.

          Слід відмітити, що основними завданнями є заходи по профілактиці правопорушень, охороні публічного порядку і забезпечення громадської безпеки, боротьбі зі злочинністю, пияцтвом, наркоманією, роботі з особами, які допускають правопорушення у сфері сімейно-побутових відносин, неповнолітніми правопорушниками, батьками та особами, що їх замінюють, які негативно впливають на виховання дітей.

          Основними проблемами на території обслуговування є поведінка молоді в громадських місцях, алкоголізм серед населення, а також проблемні сім’ї, у зв’язку з чим проводилась превентивна робота серед учнів загальноосвітнього навчального закладу, населення з метою формування у свідомості людей, особливо молоді, правової культури, негативного ставлення до суспільно - небезпечних явищ.  

       З метою більшого наближення до населення пропонується ефективного застосування принципу «Community Policing». Community Policing – це підхід у щоденній роботі поліції, побудований на принципах постійної комунікації, де:

- поліція та місцева громада відчувають спільну відповідальність за безпеку;

- поліція реагує на місцеві потреби й вимоги, які визначає громада;

- взаємодія і комунікація між населенням і поліцією є ефективною і приносить результати;

- застосовується індивідуальний підхід до вирішення місцевих проблем у взаємодії з населенням та відповідальними органами влади;

- співпраця спрямована на попередження правопорушень і наявний спільний план превентивної діяльності.

          Поліцейські є частиною громади, яку покликані захищати. Вони є надією людей на те, що кривдники будуть покарані. Сучасна поліція у своїй роботі орієнтується на потреби місцевої громади. Закон України «Про Національну поліцію» визначає необхідність взаємодії поліції і населення на засадах партнерства. Завдяки залученню людей (наприклад, спільне патрулювання, нагляд за територією і вчасне інформування патрульних) поліція зможе ефективніше запобігати новим правопорушенням. Як наслідок, поменшає роботи, пов’язаної із реагуванням на вчинені правопорушення і розслідуванням скоєних злочинів. Співпраця з активними мешканцями дозволить заручитись підтримкою громади і будувати довіру між поліцейськими та мешканцями. Вирішення проблем, які турбують громаду, сприяє формуванню позитивного іміджу поліції. Співпрацюючи з громадою, поліція має можливість підвищувати обізнаність мешканців про свою роботу (наприклад, про межі компетенції поліцейських або про альтернативні шляхи вирішення проблем).

 

ДОП СППП Кам’янка-Бузького ВП

ГУНП у Львівській області

лейтенант поліції                                                                  Микола КУЦЬ

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано