ЗМІНИ У ПРИЗНАЧЕННІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ З 1 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

Дата: 31.05.2019 10:29
Кількість переглядів: 559

Фото без опису

Кому потрібно у травні повторно звертатися з документами?

      Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 (зі змінами від 17.04.2019 Постанови КМУ №373) після закінчення строку отримання житлової субсидії структурні підрозділи  з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, тобто усім діючим субсидіантам, які не мають заборгованості за комунальні послуги, понад один місяць, двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян(340,00грн.). Житлову субсидію з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через АТ «Ощадбанк».

Тим, у кого будуть борги, буде запропоновано перейти на безготівкову монетизацію субсидій. Повторно із заявою та декларацією про доходи потрібно звернутися лише тим, чиї справи розглядала комісія:

- орендарям житла;

- внутрішньо переміщеним особам;

- тим домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї;

- сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;

- сім’ям, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;  

- також особам, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства.

Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у III-IV кварталах 2018 року.

Чи можуть призначити субсидію на наступний період  якщо є борг?

Важливо, щоб станом на 1травня 2019 р. не було простроченої понад місяць заборгованості понад 340,00грн. з оплати комунальних послуг, тобто послуг, спожитих у березні. Сума боргу за квітень не братиметься до уваги при перепризначенні субсидії у травні.

Крім того, не враховуватиметься і заборгованість, що виникла у зв’язку з тим, що надавач послуги не уклав договору з Ощадбанком для перерахування сум житлових субсидій у грошовій безготівковій формі.

Тим, у кого будуть борги, після їх погашення або укладення договору реструктуризації потрібно буде звернутися із заявою та декларацією про доходи в управління соцзахисту.

Чи потрібно у жовтні іти в управління соцзхаисту, щоб оформити субсидію на зиму?

Якщо у травні субсидію буде перепризначено на новий період – 2019-2020рр – у жовтні її розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично. До уваги братимуться доходи I-II кварталів 2019 року.

Безробітні, які не стояли в цей час на обліку в Центрі зайнятості, матимуть право на зимову субсидію на умовах сплати ЄСВ (22% від мінімальної заробітної плати - 918,06 грн.) за будь -які три місяці цього періоду.

Також наголошуємо!

   Громадянам, що звертаються за призначенням субсидій, необхідно приділяти особливу увагу правильності заповнення декларації про доходи та майно. Під правильністю мається на увазі, перш за все, достовірність та повнота наданої  інформації, оскільки від цього залежить, чи матиме сім’я право на субсидію і в якому саме розмірі. Адже громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули б або могли вплинути  на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру.

   Контроль за правильністю призначення та виплати державних коштів здійснює управління соціального захисту населення безпосередньо, у тому числі і через соціальних інспекторів. Ви можете звертатися за інформацією, щодо призначення субсидій як до спеціалістів відділу прийому громадян (каб. №7), так і до соціального інспектора (каб.№5) за адресою: вул. Павлова, 2, м. Кам’яна – Бузька, (тел. 2-45-53).      

Начальник управління       Загайко А. М.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано